Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Υγεία & Τραυματισμοί / Εμβόλιο κορονοϊού και προπόνηση

Εμβόλιο κορονοϊού και προπόνηση

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Giorgos Pliakos
    Συμμετέχων

Καλημέρα ..μολις μπολιαστηκα κ εγώ ..άντε να τελειώνουμε με το χτικιο. Astra έκανα .θα σας πω αύριο update αν κ νομίζω ότι θα ειμαι σαν να έχω φάει ξύλο ..χαχαχα

Giorgos Pliakos
    Συμμετέχων

Καλημέρα ..επανέρχομαι.
    Μπολιασμα χαχαχα χτες το πρωί 9 γ ώρα κατά τις 4 κομαρες κ κούραση.ξςκουραση σε κρεβάτι. 9 το βράδυ πυρετός 37.7 κ πρώτες κρυαδες. Αντιπυρετικό

4 τα ξημερώματα. Μουσκεμα σε ιδρώτα κ πυρετο. 2ο (άλλο αντιπυρετικό) κουκουλωμα με πάπλωμα..
    .πρωινό σήμερα απυρετος κ με καλή διάθεση λόγω γενεθλιων..έχω διάθεση να βγάλω προπόνηση Αλλα νιώθω παράξενα..όπως όταν βαριέσαι να βγεις για προπόνηση αλλά πρέπει…
    Σε κάθε περίπτωση αργά το βράδυ θα έβγαινα οπότε βλέποντας κ κανόντας..άντε να τελειώνει το κακο….

tazi
    Συντονιστής

Χρονια σου πολλα και καλα @giorgospliakosgmail-com

pmano5
    Συμμετέχων

Καλημέρα σε όλους. Να πω και εγώ τα δικά μου. Έκανα το εμβόλιο -1η δόση, Moderna- απογευματινές ώρες Σαββατου 15 Μαίου. Το βράδυ ήσυχο. Την επόμενη μέρα ατονία και ελαφρύς πονοκέφαλος μέχρι το μεσημέρι. Το Long -ευτυχώς- προέβλεψα και το έκανα Σάββατο πρωί και με προοπτική ότι Κυριακή δεν θα έκανα καμία δραστηριότητα. Τελικά δεν αντιστάθηκα σε μια ήπια ποδηλατάδα 25χλμ στην παραλιακή . Βραδυνές ώρες Κυριακής αλλάζουν τα πραγμάτα, κομάρες, δέκατα (μέχρι 37,3), δυνατός πονοκέφαλος και όλη η νύχτα δύσκολη. Αντιπυρετικό, μούσκεμα στον ιδρώτα και άυπνος και μαζί με αυτά βάλε και τον εκνευριστικό πόνο στο μπράτσο. Το πρωινό ξύπνημα (..ο θεός να το κάνει) με βρήκε λες και με έχει πατήσει τρένο, αλλά όσο περνάνε οι ώρες δείχνει να το ξεπερνάω, οπότε το Δευτεριάτικο easy έχει κάποιες ελπίδες. 2η δόση σε 25 ημέρες …. Αντε να δούμε.

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 16 έως 19 (από 19 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.