Κρόνιον Πέρασμα (16.7.2016)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 36 συνολικά)
  • Συντάκτης
    spy
    Συμμετέχων

…Σωτηρη ευχαριστω πολυ-πολυ!Αυτη τη φορα παντως … κραταμε πολυ μικρο καλαθι!

Echetlos
    Συντονιστής

@spy Εσύ κράτα ο,τι θες, εμείς κρατάμε βαρέλι πάντως!

…Σωτηρη ευχαριστω πολυ-πολυ!Αυτη τη φορα παντως … κραταμε πολυ μικρο καλαθι!

tazi
    Συντονιστής

Τρωγε Σπυρο, πινε και πολυ νερο και θα δεις, εγω προσωπικα δε σε φοβαμαι.
    @aroulio, δεν ειχα καταλαβει οτι παλαβωσες και εσυ….
    Αντε κοντος ψαλμος αλληλουια, ευτυχως θα δοσσισει απο το Σαββατο.

aroulio
    Συμμετέχων

Ευχαριστώ για τη σκέψη και τις ευχές παιδιά. Εγώ εκδρομή με φίλους θα πάω, κι αφού βγήκαν οι προπονήσεις, θα επιχειρήσω ένα μεγααάλο long σε ρυθμούς σαλιγκαριού. Με τη ζεστη και την ανηφόρα (+700 στα πρώτα 18κμ) δεν παίζουμε. Κάρφωσα και το γόνατο σε κάποιο έπιπλο προ ημερών…
    Anyway, θα φάμε, θα πιουμε, θα μπουσουλήσω και καποια στιγμη θα φτάσουμε.
    Μετά γλέντι.
    Καλό αγώνα να χουμε @spy και μη μασάς!

spy
    Συμμετέχων

@tazi:…τρωω πολυ…ακολουθω ειδικες συμβουλες @mashine …για τον χαμηλο αιματοκριτη … κι εχω ηδη παρει 2 κιλα!Ως το Σαββατο με βλεπω στα 64 κιλα (απο 61 παρακαλω) …ευτυχως θα ειναι κι ο “παλαβος” ο @Aroulio …να ειδοποιησει να με μαζεψουν, αν χρειασθει … (διοτι δεν γνωριζω πολλους-αλλους) οποτε ο,τι μεγαλυτερο απο 42 χλμ καταφερω …θα ειναι υπερβαση για μενα!!!

anastasios
    Συμμετέχων

Mακάρι να μπορούσα να έρθω και εγώ παιδιά αλλά μετά τον φαέθωνα είναι αδύνατον.Θα έρθουν βέβαια κανα 2 που ήμασταν μαζί στο βουνό αλλά το θεωρώ μεγάλη υπερβολή για να μήν πώ βλακεία,να κάνεις 44 χλμ στο πλέον δύσκολο τερέν στην Ελλάδα και μετά απο 1 βδομάδα να κάνεις 80 χλμ άσφαλτο.Τεσπα,καλά να περάσετε και καλό τερματισμό.

aroulio
    Συμμετέχων

Εγώ είπα τις σκέψεις μου φωναχτά @spy. Το ultra απελευθερώνει γενικώς και ειδικά από το ρολόι. Στόχος μου είναι η απόσταση. Και γι αυτό θα πάω για τελείως χαλαρό αερόβιο, αβίαστο και αβασάνιστο αναπνευστικά τρέξιμο. Το οποίο χρεωνει λιγο σε καρδιά, πνευμονια, παλμους και κατανάλωση ενέργειας. Τώρα τα πόδια ενα ζόρι θα το φάνε, αλλά κι αυτά κόβοντας ταχύτητα καταπονουνται λιγοτερο.

@anastasios μην υπερβάλεις.. 70 ειναι τα km

mashine
    Συμμετέχων

@aroulio Ναι σε απελευθερώνει από το ρολόι γιατί έχεις μείνει από μπαταρία… 😛

@spy stick to the plan

Echetlos
    Συντονιστής

@mashine Χαχαχα…!!!!! 😀

@aroulio Ναι σε απελευθερώνει από το ρολόι γιατί έχεις μείνει από μπαταρία… 😛

aroulio
    Συμμετέχων

Πολύ καλό @mashine

…αν και το 310 φημίζεται για την μπαταρία του 😉

Echetlos
    Συντονιστής

@spy Τι άλλο θα δούμε από σένα ρε Σπύρο..?!?!?!?
    Ό,τι και να σου πω, είναι λίγο…
    Είσαι απίστευτος!!!!!!

Echetlos
    Συντονιστής

Κανένα νέο από τον @aroulio;

aroulio
    Συμμετέχων

Ζωντανός στον Άγιο Πέτρο Νίκο. 9.29′ τελικό με πολύ περπάτημα επιτηδες στις ανηφόρες και απολαυστικό χασομέρημα στους σταθμούς (είχα απίστευτο 4μελές support από την παρέα του vavouli).

Και βέβαια συχαρητήρια στο @spy που τα σάρωσε όλα!

dimitrissss
    Συμμετέχων

Συγχαρητήρια παιδιά χαρά στο κουράγιο σας! Σπύρο σάρωσες πέρασες ένα σωρό σπαρταθλητές!

Echetlos
    Συντονιστής

@aroulio Μπράβο σου Άρη!!!
    Τόσο για το κατόρθωμα όσο και για το ότι (απ’ όσο καταλαβαίνω) πέρασες καλά και τα απόλαυσες!
    Αντε παίδες, βάλτε τώρα μπρος για 100άρι…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 36 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.