Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Προπόνηση / Οι καθημερινές μας προπονήσεις – 2ο Μέρος

Οι καθημερινές μας προπονήσεις – 2ο Μέρος

• Αυτό το θέμα έχει 693 απαντήσεις, 34 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 5 έτη, 8 μήνες πριν από τον χρήστη big-blue.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 526 έως 540 (από 694 συνολικά)
  • Συντάκτης
    tzatzikis90
    Συμμετέχων

σήμερα το πρωί, αρχικά με ήλιο και ζέστη και μετά με αεράκι που ξύριζε, 15 χιλιόμετρα με 5:05 μέσο. βγήκε άνετα παρά τα σχετικά υψομετρικά. με λίγη καλή θέληση και προσθέτοντας ενδεχομένως 5-10″, ίσως έχω βρει το επερχόμενο MP μου..οψόμεθα!

15 κου σου!

sotos-marathon
    Συμμετέχων

Σήμερα το πρωί παρέα με τον winarg 2χλμ ζεσταμα και στην συνέχεια 12χλμ με μ.ο ρυθμό 4.28″/χλμ!…

dimitrissss
    Συμμετέχων

12 χιλιόμετρα στο 5:33. Καιρός ιδανικός καθότι στη Γκράβα τα γύρω κτήρια και οι κερκίδες κόβουν τον αέρα. Που και που καμιά ριπή μόνο. Μόνο 3-4 άτομα. Τι άλλο να θες.

spy
    Συμμετέχων

…σημερα το πρωι-πρωι, στη κλασσικη πια διαδρομη στα βορεια προαστια, 32 χλμ σε 2:42:31!

Καλημερα σας … και καλο Σαββατοκυριακο!

dimitrissss
    Συμμετέχων

Πρωί, πρωί 8άρι στη Γκράβα με ρυθμό 5:10.

mashine
    Συμμετέχων

@spy Είσαι έτοιμος!Κανόνισε να κάνεις τα δικά σου την τελευταία βδομάδα 😛

Nikolas
    Συμμετέχων

Αυτό με την εικόνα απο το Garmin connect πώς το κάνετε, να το κάνω κι εγω;

spy
    Συμμετέχων

@mashine:Πανο η τελευταια εβδομαδα ειναι πολυ ηρεμη.Η Δευτερα εχει ενα εικοσαλεπτο tempo στο 4:20/χλμ … και μετα ολα χαλαρα τρεξιματα κατω απο 10 χλμ τη φορα ως τη Πεμπτη!Παρασκευη -Σαββατο αργια και Κυριακη ο αγωνας … για τον οποιο δεν υπαρχει στοχος … παρα μονο μια αξιοπρεπη εμφανιση, παντα βασει των δεδομενων μου…!Την ανοιξη στη Θεσσαλονικη … μαλλον θα κυνηγησουμε το ονειρο…κι αν ολα πανε καλα … θα το γιορτασουμε στη Ροδο…!!!

Nikolas
    Συμμετέχων

.

Echetlos
    Συντονιστής

@nikolas Απλά κάνεις copy paste το link, Νίκο.

Nikolas
    Συμμετέχων

chamav
    Συντονιστής

Καλησπέρα @nikolas, για να εμφανισθεί θα πρέπει η δραστηριότητα στο Garmin Connect να είναι ορατή σε όλους. Δες την “κλειδαριά” στο πάνω δεξιό μέρος της οθόνης της δραστηριότητας στο Garmin Connect και επέλεξε “Όλοι”.

xipolitakos
    Συμμετέχων

Δες την «κλειδαριά» στο πάνω δεξιό μέρος της οθόνης της δραστηριότητας στο Garmin Connect και επέλεξε «Όλοι».

…«λουκέτο”… 😉

Kalogeridis
    Συμμετέχων

18 άνετα χλμ στο 5’32” στους 137 μο παλμούς. Μαξ 150 όταν έπιασα κουβέντα. Η προπόνηση έγινε σε διάδρομο.Πάμε καλα…

Kalogeridis
    Συμμετέχων

…και 11 βραδινά χλμ περπάτημα με φορτίο.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 526 έως 540 (από 694 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.