Οι καθημερινές μας προπονήσεις – 3ο Μέρος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 676 έως 690 (από 887 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Echetlos
    Συντονιστής

Παραμέλησα το μασάζ για καιρό, έσφιξε ο γλουτός και μου τσάκισε την μέση χθες, ως συνήθως.
    Σήμερα που με πάτησε, νόμιζα ότι θα μείνω στον τόπο!

Kalogeridis
    Συμμετέχων

Μήπως μερικοί να το γυρίσουν στο πλέξιμο? Λέω τώρα εγώ…

dimitrissss
    Συμμετέχων

Καλά και εγώ το άφησα έγινα χάλια και μετά έκανα 3 μασάζ το ένα μετά το άλλο. Η μέση μου βέβαια με μόνιμο σπασμό είναι σταθερή αξία δεν προδίδει ποτέ.

PanDex
    Συμμετέχων

2 ζέσταμα, 6×1000 στο 3.55 με 2′ και αλλα 2 σβήσιμο…αρκετά καλά για την εποχή!!

spy
    Συμμετέχων

…σημερα το πρωι 6χλμ ανυποδητο ελευθερο τρεξιμο στο γηπεδο Χαλανδριου σε 30′!

Puni Van Webergman
    Συμμετέχων

a, omg ποσο καιρό έχω να γράψω! Καλημέρα! πως πανε τα χιλιόμετρα? εγω τα έχω κόψει! κανω χαλαρωματακια τελευταια κατι μισα λονγκ ραν και μονο ενα προγραμματακι με λιγα κμ την εβδομαδα! λεω να μπω μαραθώνιο οκτώβρη, αλλα ο προηγούμενος(και μοναδικός που τερματισα) μου εχει αφησει ακόμα ψυχολογικα!

Kalogeridis
    Συμμετέχων

Τρίτη, ένα ταληρο τζόκινγκ. Τετάρτη, 9 ρυθμό αγώνα . Μια αλλαγή στις ανάσες με έριξε 7 παλμούς στο τελευταίο χλμ, και την Κυριακή θα το ξαναδοκιμασω. Από καταρροή πάω Πολύ καλύτερα.

spy
    Συμμετέχων

…τελευταια προπονηση σημερα στο γηπεδο Χαλανδριου με 3,5 χλμ ανυποδητο τρεξιμο σε 20′ … και τη Κυριακη μαραθωνιος και 3:12!

than
    Συμμετέχων

Χθες απόγευμα (με πολύ αέρα) 8 εναλλασσόμενα 1600άρια σε 4:15/4:05. Βγήκαν ελάχιστα πιο αργά, αλλά όχι με την αίσθηση που θα ήθελα, δυσκολεύτηκα αρκετά… Το αποδίδω στον αέρα και στη συσσωρευμένη κούραση.
    Άλλος ένας μήνας έμεινε, όμως αρχίζω και κουράζομαι σωματικά και ψυχολογικά. Ζεσταίνει και ο καιρός και δεν μου αρέσει.

than
    Συμμετέχων

…τελευταια προπονηση σημερα στο γηπεδο Χαλανδριου με 3,5 χλμ ανυποδητο τρεξιμο σε 20′ … και τη Κυριακη μαραθωνιος και 3:12!

@spy Καλή δύναμη και καλή επιτυχία Σπύρο! Τρέχα και μην κοιτάς πίσω!

stratus
    Συμμετέχων

@spy Εννοεις 3:12 το χλμ;Ρωταω γιατι και εγω υπολογιζω γυρω στις 10:15 να εχω τερματσει,οποτε να τα πουμε στο τερματισμο

Kalogeridis
    Συμμετέχων

Όπως όλοι καταλάβαμε, μεταφερθήκαμε σε συζήτηση στο gorun.ken …Καλή επιτυχία φίλοι μου!

spy
    Συμμετέχων

stratus : αχ Χρήστο … αχ …!Τρέχουμε και στον ίδιο αγώνα … και δεν θα μπορώ να επικαλεστώ την ηλικία ως παράγοντα απόκλισης στο στόχο …ασε που θα πρέπει να με περιμένεις περί τα 20-25′ … και θα βαρεθείς …! Περισσότερο τα γράφω μπας και “φανατισθω” στο κυνήγι του στόχου … κι αν τα καταφέρω … θα είναι ο τελευταίος μαραθώνιος που τρέχω για επίδοση … αφού για πιο κάτω δεν είμαι με τίποτα …!Άλλωστε μου τα έχεις επισημάνει έγκαιρα εσύ …!Πάμε για μία επίδοση καλύτερη από το 3:15 του Ναυπλίου … που θα είναι PB … ιδανικά 2-3 λεπτά πιο κάτω απ’αυτο !Για σένα είναι παιχνιδάκι αυτό …!!!Εμείς θα τα πούμε και πάνω …

@thanasiskypraios:Ευχαριστώ πολύ !!! Θανάση θα τα σπάσω όλα … τίποτα δεν θα μείνει όρθιο … Θα ακολουθήσω το πιο όμορφο κορίτσι που έχει στόχο από 3:15 και κάτω… Οι άλλες θα είναι ατυχες … αλλά θα πρέπει ν’αποκλεισθουν … !

Elda
    Συμμετέχων

Θα ακολουθήσω το πιο όμορφο κορίτσι που έχει στόχο από 3:15 και κάτω…

@spy Ακολουθα την Αννουλα. Κι εκεινη για τοσο παει με καλυτερο το 3:10. Ειναι σταθερη, εγκρατης και καλος λαγος ωστε να μην παρασυρθεις ειδικα στην αρχη κατι που συνηθιζεις ως παρορμητικος (γκουχου γκουχου 😛 ). Ασε που ξερει τη διαδρομη απ εξω και ανακατωτα καθως θα ειναι η 6η ή 7η φορα που την τρεχει.

Σου ευχομαι καλη επιτυχια, να ευχαριστηθεις τον αγωνα και να πετυχεις το στοχο σου. Προσοχη στην αρχη μη σε παρασυρει η κατηφορα και ολα θα πανε καλα. Το γονατο πώς ειναι?

George Kar
    Συμμετέχων

καλη επιτυχια σε ολους οσους τρεξουν καποιον μαραθωνιο αυτό το ΣΚ!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 676 έως 690 (από 887 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.