Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Αγώνες / Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου 2022, Oregon.

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Στίβου 2022, Oregon.

• Αυτό το θέμα έχει 27 απαντήσεις, 9 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 4 μήνες πριν από τον χρήστη Echetlos.
Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
  • Συντάκτης
    aRiSTiDiS
    Συμμετέχων

@echetlos για το “Αδιανόητο!” 400ρι εμπόδια γυναικών WR!
    Το είδε κανείς άλλος LIVE?

Εγώ το έβλεπα live, γιατί ήθελα να δώ το 400ρι (χωρίς εμπόδια) ανδρών, που ήταν αμέσως πριν, και μόλις τελείωσε το 400ρι ανδρών το γύρισε σε διαφημήσεις και ΧΑΣΑΜΕ την κούρσα που έγινε το WR! Γύρισε σε live μετάδοση ΑΦΟΥ είχε τελειώσει, και δεν το έδειξε ούτε σε replay, μόνο τους πανηγυρισμούς!

Κρατάω μία επιφύλαξη, άν έγινει έτσι και στο τηλεοπτικό πρόγραμμα, γιατί εγώ το έβλεπα live μέσω internet/netflix, οπότε δεν ξέρω άν τις διαφημήσεις τις “πέταξε” μόνο στο online του netflix. Αν το έκαναν παντού είναι ακόμα μεγαλύτερος γελοίος ο Χ”γεωργίου (αυτός έδωσε την πάσα για διαφημίσεις).

Echetlos
    Συντονιστής

@aristidi Δεν ξέρω, εγώ “κονσέρβα” το είδα το πρωί, Αριστείδη.

Κώστας Σκοτίδης
    Συμμετέχων

Στο ΕΡΤ3 το έδειξε live,σπάνια βάζει διαφημίσεις οπότε βλέπεις τα πάντα!!!

Echetlos
    Συντονιστής

Αν ήταν ποδοσφαιρικός αγώνας, θα λέγαμε ότι τα 10Κ των ανδρών ήταν στημένα.

giannis d
    Συμμετέχων

Τελικά υποκλινόμαστε στο νορβηγικό μοντέλο …να σε κυνηγάνε Κένυα Αιθιοπία και Ουγκάντα δεν το λες και λίγο 😂😂😂

Echetlos
    Συντονιστής

Σωστά!
    Δικαιώθηκε και το άρθρο!

aRiSTiDiS
    Συμμετέχων

@skot κι όμως αυτό το σπάνια ήταν πάνω στην κούρσα του παγκοσμίου ρεκόρ. Ηταν το τελευταιό event της βραδιάς και μάλλον το ξέχασαν και έριξαν τις διαφημίσεις του τέλους πριν την ώρα τους

@giannis1970
    και @echetlos στα 1500 δέν έπιασε όμως το μοντέλο… Χάσαμε από τον ‘άμπαλο’ !!! Νόμιζα ότι έφταιγε ο Covid που πέρασε, αλλά για να κερδίσει τα 5Κ δεν ήταν αυτό.

Μαρία
    Συμμετέχων

Κανονικά έδειξε την κούρσα της μακλαφιν η ερτ, δεν υπήρχαν διαφημίσεις

Echetlos
    Συντονιστής

@aristidi Είναι γρήγορος ο Βρετανός, καλός 800άρης, Αριστείδη.
    Θεωρητικά φροντίζεις να τον σκάσεις πριν τα τελευταία 200m, αλλιώς μετά όλα είναι πιθανά. Πιθανώς το ίδιο έγινε και με τον Inge στα 5Κ.

στα 1500 δέν έπιασε όμως το μοντέλο… Χάσαμε από τον ‘άμπαλο’ !!! Νόμιζα ότι έφταιγε ο Covid που πέρασε, αλλά για να κερδίσει τα 5Κ δεν ήταν αυτό.

big-blue
    Συμμετέχων

Τώρα το είδα το 5αρι. Τον έρμο τον Τζόσουα, την πάτησε στην τακτική, του πήρε την εσωτερική νωρίς ο άσπρος… Πολύ δυνατός κ ο Κενυάτης ο δεύτερος.
    Ο Κιπλίμο ήταν ο γνωστός; Πως και τόσο χαμηλά;

Echetlos
    Συντονιστής

@big-blue Σαλάτα τα έκανες.
    O Kiplimo ήταν 3ος στο 10άρι.

big-blue
    Συμμετέχων

έλα μωρέ περίεργε. Σελίμο, Κιπλίμο…

Echetlos
    Συντονιστής

😂

έλα μωρέ περίεργε. Σελίμο, Κιπλίμο…

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.