Περί Suunto γενικώς

Αυτό το θέμα περιέχει 25 απαντήσεις, έχει 8 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  eki 3 μήνες πριν.

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 16 έως 26 (από 26 συνολικά)
  • Συντάκτης

dimitrissss
    Δρομέας

Update! Το Ambit3 έκανε ξανά pair με το smart sensor οπότε στην επόμενη προπόνηση θα έχω κανονικά παλμογράφο με ζώνη στο στήθος. Μόνο που τώρα πια δε ξέρω πότε θα έχω ξανά προπόνηση 😛

dimitrissss
    Δρομέας

Καλησπέρα. Τελευταία το Ambit3 προσθέτει τα βήματα που μετράει στην καθημερινότητα στο recovery time χωρίς να είναι το ρολόι σε κάποιο exercise mode. Έχω να τρέξω 3 μήνες και το ρολόι μου δείχνει recovery time 120 hours. Ξέρει κανείς που οφείλεται αυτή η γελοιότητα;

tazi
    Συντονιστής

Xaxaxaxa!!! dimitrissss

tazi
    Συντονιστής

Xaxaxaxa @dimitrissss
    Προκειται για ιο της garmin😂😂

stratus
    Δρομέας

@dimitrissss Μέχρι και το ρολόι σε πήρε χαμπάρι για τη λούφα που κάνεις-:)
    Πέρα της πλάκας γιατι δε δοκιμάζεις ένα reset μήπως στρωσει;
    Στο φόρουμ της suunto έχεις ρωτησει;

dimitrissss
    Δρομέας

@stratus Googleάρισα αλλά δε βρήκα κάτι. Την τελευταία φορά που επικοινώνησα με τη Suunto πήρα απαντητικό email μετά από εβδομάδες. Θα δω μήπως έχουν κάνα φόρουμ αλλά δεν είμαι αισιόδοξος.

@tazi εσύ θα τον έβαλες 😛

dimitrissss
    Δρομέας

Ωραία τώρα βγάζει και μια ένδειξη βαρομετρική πίεσης παρότι το Ambit3 Run δε διαθέτει βαρόμετρο. Wunderbar!

tazi
    Συντονιστής

Δειξτου λιγη αγαπη, ψυχη δεν εχει και αυτο? Τοσο καιρο στο μουυσκιο βαρεθηκε και κανει κονξες

eki
    Δρομέας

καλως σας βρηκα ,θα ηθελα τη βοηθεια σας στο εξης ποιο ειναι το αντιστοιχο garmin connect της suunto ωστε να περναω της προπονησεις μου στο κινητο ,Ευχαριστω

Echetlos
    Συντονιστής

@phill Το movescount.

eki
    Δρομέας

πρωτα τρεξιματα με το spartan sport ,μ εχει αφησει πολυ πολυ ευχαριστημενο ,πολυ γρηγορη ανταποκριση gps, παλμογραφος καρπου πολυ αξιοπιστος

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 16 έως 26 (από 26 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.