Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Προπόνηση / Πλήρης πίνακας προπονητικών ρυθμών

Πλήρης πίνακας προπονητικών ρυθμών

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 166 έως 176 (από 176 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Iwannhs Vafeiadhs
    Συμμετέχων
    Iwannhs Vafeiadhs
    Συμμετέχων
    tazi
    Συντονιστής

Γιαννη μας κακομαθαινεις κυριολεκτικα.
    Οι πληροφοριες που δινεις ετσι συνοπτικα ειναι εξαιρετικες τοσο για τον γνωστη οσο και για τον ελαχιστα μυημενο.
    Δεν εχω λογια

Iwannhs Vafeiadhs
    Συμμετέχων

@tazi έχω βάλει στόχο να σας κακομάθω όσο δεν πάει! 🤣

Σαλονάτος
    Συμμετέχων

(Άσχετο) Μας κακομαθαίνεις και μ’ άλλο τρόπο.. Χάρη στα «κονέ» σου, αποκτάμε supershoes μισοτιμής. Βλέπω να πλησιάζει το διαζύγιο απ’ τις αγανακτισμένες συζυγάτες που δε βρίσκουν χώρο στις παπουτσοθήκες για τα δικά τους πατούμενα..χα,χα,χα

Iwannhs Vafeiadhs
    Συμμετέχων

@apostolosbablekis αυτο είναι το νέο link γιατί έκανα προσθήκες
    https://drive.google.com/file/d/1BHCd8rwiOzeAF7iRuJ9hLIxt263aDe2N/view

Kostão
    Συμμετέχων

Από τις αρχές του 2021 ακολούθησα το πρόγραμμα βασικής αντοχής από το βιβλίο σε συνδυασμό με πιο τακτικό πρόγραμμα ενδυνάμωσης. Το αποτέλεσμα δεν ήταν τόσο να γίνω ταχύτερος εφόσον δούλευα σταθερά στην στήλη που αναλογεί στο επίπεδο που θεωρώ ότι είμαι. Αυτό που με εντυπωσίασε είναι η άνεση που τρέχω στους διάφορους ρυθμούς και η σχεδόν εξαφάνιση των πόνων που με συντροφευαν τα τελευταία χρόνια, παρότι τα ελεύθερα και τα συνεχόμενα μου είναι αρκετά πιο γρήγορα από παλιά. Έκανα ένα τεστ 5k που έκανα ακριβώς όσο προεβλεψα. Αυτό που μένει είναι να δοκιμαστω και σε κάποιον πιθανό μαραθώνιο το φθινόπωρο.

Iwannhs Vafeiadhs
    Συμμετέχων

@kostao πολύ χαίρομαι που βοήθησε!
    Μόλις έκανα μερικές ακόμη προσθήκες στο αρχείο!
    https://drive.google.com/file/d/101ox3CcvOABhsnzwJjJUYL81GBuIwQtp/view?fbclid=IwAR0e2ifd790yKczGHvI8CZ3Hmqd4dBFWVLq6trx4mKzv2OjL6—BH5Vw2E

TAKISSS
    Συμμετέχων

Δεν ανοιγει το αρχειο.

Iwannhs Vafeiadhs
    Συμμετέχων
    TAKISSS
    Συμμετέχων

Ευχαριστώ!!!

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 166 έως 176 (από 176 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.