ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Τοποθέτηση ετικέτας: 

• Αυτό το θέμα έχει 200 απαντήσεις, 52 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 3 μήνες πριν από τον χρήστη big-blue.
Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 196 έως 201 (από 201 συνολικά)
  • Συντάκτης
    manblaz
    Συμμετέχων

Μου εμφανιστηκε μια διαφημιση για brooks.. https://abrooksstore.com/ την εχετε ξαναδει? ειναι αξιοπιστο το σαιτ?
    Σας ευχαριστω

mikeb
    Συμμετέχων

Καλημέρα συντρέχτη.
    Με ένα γρήγορο τσεκ μάλλον όχι για τους εξής λόγους 1)οι τιμές για Brooks παπούτσια είναι πολύ χαμηλές(call me Santa Barbara), 2)δέχεται μόνο πιστωτικές και δεν έχει Paypal, 3) δεν υπάρχει πουθενά τηλ επικοινωνίας και διεύθυνση της εταιρίας.
    Στο scam adviser δεν βγάζει κάτι γιατί είναι πολύ καινούργιο το σάιτ και δεν υπάρχουν ανααφορές.

manblaz
    Συμμετέχων

το φανταστηκα,, απλα ρωτησα για σιγουρια. Σε ευχαριστω πολυ

nikko
    Συμμετέχων

Το cosmos sport έχει και τον κωδικο JAN15, ο οποιος ισχύει μέχρι σημερα (31/1) και εφαρμοζεται και σε εκπτωτικα είδη.
    Τα nike vaporfly next% που ανέφερε ο φιλος προηγουμένως βγαίνουν 168,29€, τιμή που δεν έχει εμφανιστεί ποτέ.

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 3 μήνες, 2 εβδομάδες πριν από Echetlos.
    Thodoris75
    Συμμετέχων

Κυκλοφορούν απο γνωστή αλυσίδα τα brooks revel 4 και τα Reebok floatride v.2 σε τιμή 60 euro…είναι vfm ? Κάνουν για daily trainer για easy runs 10-15χλμ ? Σε ποιό απ τα δύο θα πηγαίνατε ?

big-blue
    Συμμετέχων

Τα Reebok V2 όχι. Τα V1 ναι.
    Όχι πως δεν είναι καλό παπούτσι, αλλά όχι vfm στα 60€. Για <50€ οκ. Πάντως είναι σκυλί. Απλά εγώ δεν το βρίσκω απολαυστικό, καμία σχέση με το V1.
    Τα brooks δεν τα ξέρω

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 196 έως 201 (από 201 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.