ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

Τοποθέτηση ετικέτας: 

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 61 έως 69 (από 69 συνολικά)
  • Συντάκτης
    giorgosgr
    Συμμετέχων

εγω δεν εχω αποψη γιατι δεν τα εχω παραλαβει ακομα παντως με το 25% μπορει να πηγαινα και σε αυτα
    Floatride Run Fast Pro Shoes που βγαινει τελικη

€ 93,73 και εχει ολα τα νούμερα βλεπω ειναι 100gr ΠΡΕΠΕΙ ο @echleltos να κανει ενα review σε αυτο το παπουτσι… παντως η reebok εχει μπει πολυ επιθετικα στην αγορα και πολλοι πλεον τρεχουν με αυτα

Echetlos
    Συντονιστής

@bel74 Περίμενα να μου έρθει χθες αλλά η DHL τελικά είναι χειρότερη κι από την ACS. Οπότε θα σου πω απ’ όσα έχω ακούσει.
    To RF Pro είναι ένα καθαρόαιμο αγωνιστικό αλλά έχει αρκετά περισσότερο cushioning από όσο θα περίμενε κανείς σε αυτό το βάρος. Συν το ότι φοράει τον καλύτερο αφρό της αγοράς (Pebax).
    Λογικά είναι παπούτσι για 5Κ-10Κ για τον μέσο ερασιτέχνη.

Για το Run Fast έψαξες το σωστό νούμερο, Αλέξη; Στην Reebok, το EU size αντιστοιχεί σε μισό επάνω σε σχέση με τις υπόλοιπες εταιρείες.
    Π.χ. το 45 των άλλων είναι 44.5 εδώ.

giorgosgr
    Συμμετέχων

@echletlos το 45 της Nike στα run fast pro ειναι το 44 η το 44,5 . παιδες με τον κωδικο 5K7V-C5K2-6R7S-4NS4F βγαινει τελικη € 87,48. απλα τρομερη τιμη !!!!!

Echetlos
    Συντονιστής

@giorgos-grig 44.5, Γιώργο.

giorgosgr
    Συμμετέχων

ευχαριστω!

Vasilis Giannaris
    Συμμετέχων

Εγω που ψοραω 44 στην nike 28 cm το run fast το πήρα 43 και ειναι μια χαρά.

Αλέξης
    Συμμετέχων

Νίκο,για πενταροδεκαρια αγωνιστικα το θέλω κι εγώ και γενικά για τα γρήγορα κομμάτια στις προπονήσεις.Πάντως τα run fast που είχα μόλις για κάνα μήνα,αρχικά μου άφησαν θετικές εντυπωσεις αλλα δεν έχω και ολοκληρωμένη άποψη αφού μου τα έκλεψαν μετά από διάρρηξη στο σπίτι(συμβαίνουν κι αυτά)… Όσο για το νούμερο,δεν βρήκα σε 42.5 που μου είχαν κάτσει κουτί πάρα μόνο στο fast pro.

Echetlos
    Συντονιστής

@bel74 Τι να σου πω, Αλέξη… Μέσα στην εβδομάδα θα έχω μια εικόνα.
    Μπροστά λογικά θα συγχωρεί αρκετά, 17mm δεν είναι λίγα και μάλιστα από Pebax. Για να συγκρίνεις, το RF έχει 16mm.
    Το 20mm στην φτέρνα είναι αρκετά χαμηλό.

giorgosgr
    Συμμετέχων
Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 61 έως 69 (από 69 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.