Πόνος στις κνήμες

Αυτό το θέμα περιέχει 22 απαντήσεις, έχει 6 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  stratus 2 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
  • Συντάκτης

stratus
    Δρομέας

@echetlos Ναι Νικο.Ο Οικονομιδης μου ειπε οτι δεν εχει ξαναδει θλαση πανω στο ισχιακο νευρο.Το κακο Νικο ειναι οτι 10 ημερες θεωρουσαμε οτι το προβλημα ειναι στη μεση και καναμε θεραπειες χωρις αντικρισμα

Echetlos
    Συντονιστής

Και τι αντιμετώπιση έχει αυτό; Σαν τις συνήθεις θλάσεις;

stratus
    Δρομέας

Η θλαση ειναι πολυ ελαφρια,αλλα εχει ερεθιστει το ισχιακο και τωρα η θεραπεια αποσκοπει στο να κανουμε καλα το ισχιακο.Προχθες πηγα να τρεξω και στο πρωτο κυριολεκτικα διασκελισμο σταματησα,αφου ολος ο δικεφαλος πονεσε.Τα ειπαμε και στο τηλ θα παμε για 3.30 χαλαρα.Εχουμε 9 εβδομαδες μπροστα οποτε μαλλον θα ειμαι οκ.
    Διαφορετικα θα ακολουθησω την παρακατω συνβουλη
    https://www.flickr.com/photos/163880311@N07/

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 2 εβδομάδες, 1 μέρα πριν από  stratus.

Echetlos
    Συντονιστής

Κανόνισε να μας κάνεις ρεζίλι στο Αμέρικα…

stratus
    Δρομέας

Σας εχω κανει υπερηφανους πολλες φορες ,οποτε δικαιουμαι και μια μετρια επιδοση.
    Το τελευταιο νεο ειναι οτι αμα δεν απορροφηθει το αιματωμα κατα 80% θα γνωρισω το μαγικο κοσμο του χειρουργειου

Echetlos
    Συντονιστής

@stratus Λοιπόν, αν κάνεις κάτω από 3:30, στα αποτελέσματα γράψε gorun.
    Αν βγει κανένα 5ωρο, γράψε… runnningnews! 🤣🤣🤣🤣

Sotiris Diamantopoulos
    Δρομέας

Περαστικά ρε συ Χρήστο @stratus. Ελπίζω, δε, να αποφύγεις επισκέψεις σε νέους μαγικούς κόσμους όπως λες. Μας τα βγάζεις και σε δόσεις τα θέματα, σαν επεισόδια σε τηλεοπτική σειρά.

stratus
    Δρομέας

Δε φταίω εγώ Σωτήρη για τα επεισόδια. Σήμερα πήγα στον ντοκτορ και μου είπε για το χειρουργείο.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.