Σκόρπιες σκέψεις περί παπουτσιών – 2

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,546 έως 1,560 (από 1,614 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Γιάννης Μπ.
    Συμμετέχων

Ωραίος .. για να δούμε. εμένα με έβαλε σε σειρά αλλά ακόμα δεν έχει έρθει κάτι..
    βέβαια 10:02 που ολοκληρώθηκε η καταχώρηση μου μόλις πήγα πάλι στο VF δεν είχε τίποτα !!! :

aRiSTiDiS
    Συμμετέχων

@stratus και @echetlos χαχαχαχα όπως τα λέτε είναι! Όλοι έχουμε δώσε λεφτά σε πολύ χειρότερες μ….
    Νίκο, γιατί πήγαινες πάλι για το VF? Αφού το έχεις! Το είχε σε προσφορά?
    Αντε, μεγεία το AF και στους 2 σας και περιμένουμε εντυπώσεις!!!

Echetlos
    Συντονιστής

@aristidi Διότι απ’ όσο πρόλαβα να καταλάβω αλλά κι απ’ ό,τι λέγεται, το AF υπερτερεί σε πιο μεγάλες αποστάσεις/προπονήσεις.
    Συν ότι εκείνο το 20λεπτο που το είχα τρέξει, μου ειχε φανεί βαρύ και κυρίως ογκώδες. Κι εγώ τα δουλεύω κυρίως στίβο, δεν τρεχω πια μαραθώνιο ούτως ή άλλως.
    Το ήθελα ξανά το VF γιατί, και αρκετά το χρησιμοποιώ και μ’ άρεσε και πολύ σε λευκό! 😛

geomaz
    Συμμετέχων

Οσο περνανε οι μερες και αυξανονται τα reviews για το Air Zoom TEMPO NEXT% φαινεται να ειναι μετριοτατο παρολη την μεγαλη αυξηση στην τιμη. Μαλλον καμια ψιλοπατατα εκαναν εκει στη nike σαν το zoom fly3, ισως και χειροτερα (δεν θυμαμαι να υπηρχαν τοσα παραπονα στο fly3).

stratus
    Συμμετέχων

πωλειται αρβυλα alphaσερνομαι στην προνομιακη τιμη των 150 ευρω.Νουμερο 46.
    Οτι χειροτερο εχω φορεσει στη ζωη μου χωρις υπερβολη.Τον πρηνισμο μου τον εκανε 10 φορες, χειροτερο,μου διελυσε τα πελματα ειδικα το αριστερο .Κοινως πληρη απογοητευση …
    Κραταω μια πισινη μηπως πρεπει να προσαρμοστει το ποδι μου στο παπουτσι.

petransfhp
    Συμμετέχων

Την παίρνω εγώ stratus. Στείλε μου προσωπικό μήνυμα.

stratus
    Συμμετέχων

@petransfhp Επειδη ο γραπτος λογος παρεξηγειται καμια φορα εννοειται οτι εκανα πλακα για την πωληση.Με τοσα χρηματα που εδωσα,ελπιζω οτι δεν τα πεταξα, μεχρι και στην παραλια για μπανιο θα παω με τα παπουτσια για να λεω οτι τα χρησιμοποιησα.

pseiras
    Συμμετέχων

@geomaz
    Το σίγουρο πάντως είναι , ότι το tempo , σε καμία περίπτωση δεν είναι αντικαταστάτης του turbo , δυστυχώς.
    Δημιουργήθηκε τρύπα και ελπίζω γρήγορα να το αντιληφθούν αλλιώς έχει και αλλού πορτοκαλιές.

petransfhp
    Συμμετέχων

@stratus από ότι λένε τα alpha Fly ενδείκνυται για αγώνες μεγάλων αποστάσεων Ημιμαραθώνιο και Μαραθώνιο.
    Όλα καλά,
    εγώ δηλώνω απόλυτα ικανοποιημένος από τα next%.

geomaz
    Συμμετέχων

pseiras, συμφωνω, αλλα ειναι παραξενο/να απορεις γιατι συνεβει αυτο (τα παραπονα φαινονται πολλα αρχικα).

pseiras
    Συμμετέχων

Έχω την εντύπωση ότι εκεί στην Nike , πρώτα αποφάσισαν πόσο πρέπει να κοστίζει το tempo και μετα αποφάσισαν να το φτιάξουν.
    Over-engineered καθαρά.

Echetlos
    Συντονιστής

NB FuelCell Prism το επόμενο.

118886933_3220715141377858_3537183699826665274_o

pseiras
    Συμμετέχων

To prism πρέπει να είναι εξαιρετικό όπως και η τιμή του.
    Αναμένουμε το review!!! (πρασινάκι έπρεπε να το πάρεις)

Echetlos
    Συντονιστής

@pseiras Ναι, πολύ καλό, Κώστα. Λίγο πιο μαζεμένο toe box να είχε, αν και δεν ενοχλεί τελικά.
    Αυτό είναι λαχανάκι, όχι πρασινάκι. Άσε που ανέκαθεν ήμουν φαν του λευκού, πριν καν γίνει μόδα.

pseiras
    Συμμετέχων

Το έγραψα πιο πολύ γιατί μοιάζουν με τα TC που έχεις.
    Αν εισαι φαν του λευκού όμως , όλα τελειώνουν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,546 έως 1,560 (από 1,614 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.