Σκόρπιες σκέψεις περί παπουτσιών – 2

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,591 έως 1,605 (από 1,669 συνολικά)
  • Συντάκτης
    stratus
    Συμμετέχων

@echetlos Νικο σε εμενα παντως μια χαρα ειναι το μισο νουμερο κατω και ισως μου ειναι και μεγαλο.

Echetlos
    Συντονιστής

Τι να σου πω, Χρήστο…
    Νοιώθω ότι μου είναι σωστότερο το κανονικό με χοντρές κάλτσες απ’ ότι το μικρότερο με λεπτές.
    Ναι μεν έχει πολύ όγκο το toe box αλλά δεν είναι και μακρύτερο.

t0mak
    Συμμετέχων

Καλησπέρα,

Να κάνω μια ερώτηση, τα nike zoom pegasus 35 turbo gyakusou, πρακτικά είναι τα turbo 1 ? Τα έχει βγάλει σε προσφορα το outlet της Nike, στην Θεσσαλονίκη, στα 69 € και το σκέφτομαι…

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 1 μήνα πριν από t0mak.
    Fotis Tasoulis
    Συμμετέχων

<

@t0mak το turbo 1 ειναι.

Αυτη η εκδοση Gyakusou ομως τι ακριβως διαφορα εχει???

Τα 69€ για τον zoomX ειναι τσαμπα. Δν ξερω τι upper πληρωνεις ομως…🤔🤔🤔

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 1 μήνα πριν από Fotis Tasoulis.
    Allex
    Συμμετέχων

@t0mak νομίζω είναι η έκδοση που είχε βγάλει η Nike με τα ιαπωνικά πανεπιστήμια.
    Το γνωστό outlet στο one?

Jeremyalfisti
    Συμμετέχων

οποίος και αν πάει και είναι όντως αυτά τα παπούτσια μου στέλνει ένα λογαριασμό και του βάζω χθες τα χρήματα. Νούμερο 44.5

t0mak
    Συμμετέχων

Ναι, στο ONE. Τα είχε φέρει την προηγούμενη εβδομάδα. Σε ανδρικά έφερε τα pegasus 35 turbo gyakusou και σε γυναικεία τα turbo 2. Τα είχε στα 99 €, αλλά το σάββατο το πρωί που πήγα τα είχε έξτρα έκπτωση στα 69 τα ανδρικά και στα υπόλοιπα είχε 30%. Ελπίζω να κρατήσουν και σήμερα οι τιμές και να βρω χρόνο να πάω.

PanDex
    Συμμετέχων

@echetlos Νίκο περιμένω feedback από το ελεύθερο να ξέρεις από τα sl 20. Τα κοιτάω για προπονητικά; Λίγο ελαφριά φαίνονται

Echetlos
    Συντονιστής

@panosdimi Φίλε, αν θες το πιστεύεις, εσένα σκεφτόμουν χθες.
    Νομίζω ότι εσύ άνετα το κοιτάς ΚΑΙ για προπονητικό, θα σου πω το βράδυ.

Για σκέτο marketing τον είχα τον Lightstrike αλλά τελικά φαίνεται ότι δεν είναι καθόλου έτσι.

pseiras
    Συμμετέχων

@echetlos
    Από τα 4 παπούτσια που έχεις προς αξιολόγηση , τα sl20 είχα περιέργεια να δω πως θα σου φανούν. (μετά από αυτά , τo elite 2)
    Αρκετοί αναρωτιούνται πως γίνεται η adidas ένα τόσο καλό παπούτσι, να το πουλάει τόσο φθηνά. (μέχρι και με 50 ευρώ έχει εμφανιστεί σε προσφορές).
    Μάλλον πρόκειται για το top value for money της χρονιάς αν το 19′ ήταν το floatride energy.
    Αναμένουμε το review.

sotosdiam
    Συμμετέχων

@echetlos, μία ερώτηση τριγυρνάει στο μυαλό μου από τη στιγμή που έγραψες για το SL20.
    SL20 >, =, ή < Boston;

Προσωπικά με έχει ψήσει το Adios Pro (όχι το Adios Adizero Pro), λόγω του χαμηλού προφίλ, ως αντικαταστάτης του Boston.

Echetlos
    Συντονιστής

@sotosdiam Κι εμένα το ίδιο, Σωτήρη. Στα κομμάτια μου άρεσε περισσότερο το SL20, νομίζω. Συγχωρεί πιο πολύ μπροστά.
    Να το δω και στο easy σε λίγο, σε άσφαλτο και θα σου πω.

Εννοείς το Adizero Pro;

@pseiras Προσωπικά, δεν το είχα για κάτι ιδιαίτερο, νόμιζα πως θα είναι εντελώς αδιάφορο.

sotosdiam
    Συμμετέχων

@echetlos ενδιαφέρον αυτό Νίκο. Σωστός, στο adizero pro αναφέρομαι, μας έχει καταμπερδέψει η adidas με τα ονόματα που δίνει.

PanDex
    Συμμετέχων

@echetlos Κρέμομαι από τα πόδια σου!!
    @sotosdiam Τα προ παίζουν τελείως αλλού τιμολογιακά.

sotosdiam
    Συμμετέχων

@panosdimi Πάνος το ξέρω, καμία σχέση. Η αλήθεια είναι ότι non-racing shoes έχω πολλά, οπότε το SL20 θα περίσσευε. Εδώ που τα λέμε, και racing shoes έχω πολλά, αλλά κάνω τα στραβά μάτια για να διευκολύνω τον εαυτό μου στην επόμενη αγορά :p. Εντωμεταξύ καλές κριτικές έχει και το adizero adios pro (το ψηλό) και με μικρή διαφορά τιμής. Το πρόβλημα είναι ότι δύσκολα τα βρίσκεις σε μαγαζί για να τα δοκιμάσεις.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1,591 έως 1,605 (από 1,669 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.