Σκόρπιες σκέψεις περί παπουτσιών – 2

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 1,456 έως 1,460 (από 1,460 συνολικά)
  • Συντάκτης
    politist
    Συμμετέχων

Με έφτιαξες! Αναμένω να έρθουν λοιπόν

mixalis1111
    Συμμετέχων

@Blackdog Ακριβώς το ίδιο και γω, στο δεξί πόδι, στην εξωτερική πλευρά έχω θέμα. Το μόνο που φοβάμαι με τα ride 7 ή με τα beacon που πρότεινε ο echetlos είναι το drop. Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ κάτι κάτω από 10mm. Ειδωμεν. Ευχαριστώ για την απαντηση

Echetlos
    Συντονιστής

@acharnaikos Καλωσήρθες Παναγιώτη και καλή διαδρομή στην αλλαγή που αποφάσισες.

Εγώ θα σου πρότεινα το Saucony, μιας και είναι και σταθερό, πέρα από απορροφητικό.
    Όσον αφορά το Propel, επίσης πολύ καλό μοντέλο. Το Flite έχει την ίδια σόλα αλλά το επάνω μέρος του έχει casual σχεδίαση, οπότε δεν ξέρω κατά πόσο βολεύει για τρέξιμο.
    Και για τα δύο υπάρχουν reviews στο goRUN.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
    ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΩ ΕΝΑ ΒΟΣΠΟΡΟ ΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΚΑΤΟ ΜΑΝΤΡΙΑ ΖΩΑ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 35 ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΤΡΕΞΙΜΟ.
    ΣΤΑ 40 ΕΠΑΘΑ ΜΗΝΙΣΚΟ, (ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΜΠΑΓΑΣΑ ΤΟΝ ΜΙΣΟ) ΑΛΛΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ.
    ΤΩΡΑ ΣΤΑ 50 ΑΝΗΚΩ ΣΤΙΣ ΕΥΠΑΘΕΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΤΡΑΞΙΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ.
    ΓΝΩΜΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ( ΕΑΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΦΟΡΕΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ) ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ CUSHIONING ( ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΦΡΑΓΚΟΙ).

NEW BALANCE FUELL CELL FLITE
    NEW BALANCE FUELL CELL PROPEL
    SAUCHONY TRIUMPH ISO 5

Echetlos
    Συντονιστής

@acharnaikos Μπορείς να δεις τα σχετικά reviews: Ultra R2 και Ghost 10.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .
    ΛΟΓΩ ΚΟΛΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ( Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΒΙΟΛΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΟ SEX AND THE CITY) ΘΑ ΗΘΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΟΙΥ ΓΝΩΣΤΗ ΓΙΑ ΤΑ
    ALTRA DUO
    SKECHERS ULTRA ROAD 2 & 3
    BROOKS GHOST10

ANAMENΩ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ
    HOLA ONE ONE NAPALI

mixalis1111
    Συμμετέχων

Στα forever 2 ισχύει για το νούμερο ότι και για τα forever 1; Αν φοράμε 44.5 πάμε σε 43;

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 1,456 έως 1,460 (από 1,460 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.