Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Παπούτσια / Σκόρπιες σκέψεις περί παπουτσιών – 3

Σκόρπιες σκέψεις περί παπουτσιών – 3

Τοποθέτηση ετικέτας: 

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 526 έως 540 (από 613 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Hadabis
    Συμμετέχων

@giannis1970
    τα εχω αγορασει απο skroutzomagazo πανω απο διμηνο απλα τα φορεσα πιο μετα οποτε χλωμο να βγαλω ακρη

Echetlos
    Συντονιστής

Θα βγάλεις άκρη, είναι γνωστό το ελάττωμα και θα το πάρουν πίσω.
    Ίσως πάρει κάποιο διάστημα, αφού θα πρέπει να το στείλουν στην εταιρεία να το δει, αλλά θα αποζημιωθείς.
    Δεν ξέρω βέβαια αν θα σου δώσουν άλλο Turbo, πιστωτικό ή refund.

Hadabis
    Συμμετέχων

@echetlos να στειλω ticket δηλαδη στο σαιτ της nike?? Θα το δοκιμασω οκ ευχαριστω για τη πληροφορια θα σας ενημερωσω πως πηγε.

Echetlos
    Συντονιστής

@hadabis Δε νομίζω να χρειάζεται, απλά επικοινώνησε με το κατάστημα σε πρώτη φάση, να σου πουν την διαδικασία για τα ελαττωματικά προϊόντα. Φαντάζομαι ότι μία τηλεφωνήτρια δεν θα καταλάβει και να προσπαθήσεις να της εξηγήσεις.

Echetlos
    Συντονιστής

@evagelos_michalopoulos Γράφε σε αυτό το νήμα καλύτερα.

Πολλά υπάρχουν. Από τα “σαν spikes” Endorphin Racer, τα πιο ψωμωμένα Streak LT, Type A9, Takumi, ή και πιο cushioned, όπως τα Streak 7, 1400, Hyperspeed, Fastwitch.
    Σε τι ρυθμό είναι τα κομμάτια, αν επιτρέπεται;

καλησπερα θα ηθελα μερικες προτασεις σε παπουτσια για προπονησεις μεχρι 400 μετρα

Echetlos
    Συντονιστής

Πιστεύω πως όλα που ανέφερα θα σου κάνουν γι’ αυτό που θες. Τα Hyperspeed/1400 είναι τα πιο ευγενικά στα πόδια.

Προετοιμασία αγωνιστική για 100 200 400 πχ 30sec+ στα 200

KADIETICIAN
    Συμμετέχων

Μήπως εχει δοκιμάσει κανένας για να πει τις διάφορες ανάμεσα στο puma nitro deviate/ nitro deviate COOLadapt / puma nitro deviate Elite racer (που εμφανίστηκε σημερα στο site μετα το προηγούμενο sold out);;;Ευχαριστω

giorgosgr
    Συμμετέχων

Δεν έχει ασχοληθεί κανείς με puma και ίσως λάθος. Διαβάζω πολύ καλές κριτικές , αυτή την στιγμή έχω 6 ζευγάρια παπούτσια και δεν είμαι σε φάση να δοκιμάζω κάτι καινούργιο . Καλό είναι να έχουμε μια γνώμη από κάποιον

Echetlos
    Συντονιστής

Ένα σωρό reviews υπάρχουν στο εξωτερικό για τη σειρά Nitro.

KADIETICIAN
    Συμμετέχων

Σωστά Νίκο αλλά σαν τα δικά σου reviews ΔΕΝ υπάρχουν.Εξαιτίας σου από 3 ζευγαρια, πλέον εχω 12.

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 1 μήνα πριν από KADIETICIAN.
    Echetlos
    Συντονιστής

@apostolakis Χαχαχαχ… 😀
    Σ’ ευχαριστώ αλλά προφανώς και υπάρχουν, απλά εδώ το πλεονέκτημα είναι η επιπλέον συζήτηση μετά το άρθρο και ότι μπορούμε να επανέλθουμε οποιαδήποτε στιγμή. Απ’ την άλλη, με τις εταιρείες στις ΗΠΑ να στέλνουν μοντέλα για αξολόγηση πολύ πριν την κυκλοφορία τους, στην Ευρώπη καταλήγουμε τελευταίοι και καταϊδρωμένοι.

nightmare
    Συμμετέχων

δυστυχως τα Nike streak δυσκολα μπορεις να τα βρεις.
    η Nike δεν τα εχει στο site της.

ειχα παραγγειλει το skechers razor 3 hyper, τελευταιο κομματι, πληρωσα κανονικα, περιμενα περιμενα να γινει η αποστολη και στο τελος (μετα απο 10+μερες) με πηραν τηλ για να με ενημερωσουν οτι τελικα δεν υπαρχουν. απογοητευση!!

ξερουμε τιποτα για τα hoka EVO REHI?

runwalker
    Συμμετέχων

Καλημέρα!

Να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος για το sizing και την εφαρμογή των Saucony Triumph 18.

Είναι ασφαλές να πάω με τα εκατοστά; τα 29 εκ αντιστοιχούν σε 45 eu.
    Επίσης, ο χώρος για τα δάχτυλα είναι άνετος;

Ευχαριστώ πολύ!

Poulios Antonis
    Συμμετέχων

Έχω το 17 σε 45 και φοραω σε nike 45 ειναι μια χαρά!!

pseiras
    Συμμετέχων

True to size και σε εμένα το 18.
    Μια χαρά είναι στα δάκτυλα , αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι στο κουτουπιέ , που έπρεπε να ανοίξω τέζα τα κορδόνια για να μου είναι άνετο και αυτό πρώτη φορά το συναντώ σε παπούτσι. (έχω σχετικά λεπτό πόδι και κανονική καμάρα)

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 526 έως 540 (από 613 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.