1ος ΔΡΟΜΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΙΑΣ-ΚΑΡΑΘΩΝΑΣ 1-7-2018

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 16 έως 24 (από 24 συνολικά)
  • Συντάκτης
    panos gr
    Συμμετέχων

αγωνας για γερα ποδια …
    δυστυχως ολο το ομορφο κομματι της διαδρομης κόπηκε απο την αστυνομια λογι μιας κατολίσθησης που εγινε λιγες μερες πριν .
    ολος λοιπον ο αγωνας μεταφέρθηκε στο άχαρο τσιμέντο περιμεμτρικα της παραλιας με ενα πέρασμα σε καθε γυρο μεσα απο την πλαζ.
    τα χλμ βγηκαν σχεδόν 13 με 225 υψομετρικά.
    απο νωρις ειχε μαζευτει πολυ κοσμος κατι που δεν περιμενα για πρωτη προσπαθεια του συλλόγου,ενα λεωφορείο απο αθηνα με 50 δρομείς και αρκετοι ντόπιοι…
    η ανηφορική εκκίνηση δόθηκε με λιγα λεπτα καθυστέρηση και απο τα πρωτα μετρα ο αγωνας εδειξε τα δοντια του …η πρωτη ανηφορα που ηταν αρκετη σε διαρκεια έκοβε τα ποδια απο νωρις αλλα με καλη διαχείριση βγηκαν σχετικα γρηγορα και οι 2 γυροι .
    μακαρι να γινει και του χρονου στην κανονικη διαδρομη πια, με περισσότερο κοσμο και λιγοτερα υψομετρικά χαχα

panos gr
    Συμμετέχων

ξέρουμε αν θα ξαναγίνει ο αγώνας ?
    Αν και 10 κιλα πανω θα κανω οτι μπορω να υπερασπιστώ τον τίτλο μου …χαχαχα

big-blue
    Συμμετέχων

Αφού είσαι εργαλείο. Για ρώτησε στο ΦΒ, στη σελίδα του Συλλόγου ρε Πάνο. Δεν έχω ιδέα.
    Μόνο και μόνο για το μπάνιο, στην Καραθώνα, στο τέλος του αγώνα, αξίζει!

panos gr
    Συμμετέχων

https://run247.gr/apotelesmata-2os-dromos-karathonas-nayplioy?fbclid=IwAR1LWLEw32ZBNtZnL5wSCo5Gy4vp3fD2eJpxFT6b-9mePjRCPRtP4OKt9-k

τελικα αυτος ο αγωνας μου ταιριάζει
    1η θεση γενικης και φετος σε εναν πολυ γρηγορο αγωνα απο τα πρωτα μετρα ,με αρκετη ζεστη και 200 συμμετοχες
    ευχαριστουμε πολυ τον Σύλλογο Μαραθωνοδρόμων & Δρομέων Αργολίδας

naftony
    Συμμετέχων

@panosgr συγχαρητήρια. Όντως ωραίος αγώνας, όμορφη διαδρομή και κατευθείαν μετά μπάνιο στη θάλασσα. Αν και εμείς οι πιο πίσω φάγαμε (κυριολεκτικά) τη σκόνη των πρώτων

Echetlos
    Συντονιστής

@panosgr Μπράβο ρε θηρίο!!!

panos gr
    Συμμετέχων

@echetlos @naftony σας ευχαριστώ πολύ.

aRiSTiDiS
    Συμμετέχων

Συγχαρητήρια Πάνο! Μπας και έχεις το activity ανοιχτό στο garmin connect για να δούμε τη διαδρομή?

panos gr
    Συμμετέχων

Δυστυχώς έτρεξα με δανεικό ρολόι γιατι το δικό μου το είχα ξεχάσει.
    Πάντως βγήκε 9χλμ με 100 υψομετρικα περίπου .

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 16 έως 24 (από 24 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.