Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Αγώνες / 12ος Γύρος Νέας Σμύρνης

12ος Γύρος Νέας Σμύρνης

• Αυτό το θέμα έχει 47 απαντήσεις, 17 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 6 έτη πριν από τον χρήστη Dimitrios Mamaloukas.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 48 συνολικά)
  • Συντάκτης
    dimitrissss
    Συμμετέχων

@mashine Ναι από ότι έχω ακούσει κάτι περισσεύει πάντα, αλλά είμαι γεροπαραξενος τα θέλω όλα φιξαρισμένα από την αρχή. Φιλοθέη με βλέπω για κάνα 20αρι την Κυριακή.

tazi
    Συντονιστής

@dimitrissss Θα χασεις την ευκαιρια να σε αποθανατησει ο Πηλικας?, ξανασκεψου το!!

Echetlos
    Συντονιστής

Ραντεβού αύριο στην πλατεία (μία είναι η πλατεία)!
    Βάλτε τα καλά σας και να χαμογελάτε, θα σας φωτογραφήσουμε!
    Οι συμμετοχές έχουν φτάσει τις 1200, είμαι περίεργος να δω πόσοι θα έρθουν τελικά…

tazi
    Συντονιστής

1200!!! Μακαρι να ερθουν οι 800 θα ελεγα, πολύ κριμα αυτο που γινεται με τις εγγραφες που γινονται και τελικα πανε χαμενες. Νομιζω πως απλως ενα συμβολικο τιμημα πχ του 1 ευρω θα εκανε τη διαφορα. Βεβαια ειναι και η οργανωση αυτου του 1 ευρω, πως θα πληρωνεται, αποδειξεις τραπεζικοι λογαριασμοι κλπ που κανουν δυσκολη την υλοποιηση.
    Λετε να κανει δροσια οπως σημερα το πρωι? θα τα πουμε αυριο, το gorun θα τρεξει, θα φωτογραφησει και μετα θα πιει καφε!!
    Ειστε ολοι ευπροσδεκτοι!!

Echetlos
    Συντονιστής

@tazi Πέρυσι είχε σχεδόν 30% αποχή!
    Είναι πραγματικά κρίμα για τα παιδιά της διοργάνωσης…

George-Karagiannis
    Συμμετέχων

Πολύ ωραίος αγώνας για ακόμη μια χρονιά .

Ανώνυμος
    Ανενεργός

Πολύ ωραίος αγώνας αλλη μια χρονιά!!!!!και μια ακομη επιβεβαιωση οτι εχω βελτιωθει!!!!!! Μπραβο ΣΑΦΑΝΣ!

Echetlos
    Συντονιστής

Συγχαρητήρια και φέτος στους ΣΑΦΑΝΣ για την διοργάνωση, όπως και σε όλους τους συμμετέχοντες!
    Πολύς κόσμος, πολλά χαμόγελα, όπως κάθε χρόνο!

Echetlos
    Συντονιστής

Μέχρι το βράδυ θα έχει αναρτηθεί και το άλμπουμ με τις φωτογραφίες από τον αγώνα, στην σελίδα μας στο Facebook.
    Κι είναι πολλές… 🙂

mashine
    Συμμετέχων

Αψογη διοργάνωση για άλλη μια φορά και δωρεάν!Συγχαρητήρια Νίκο για τον χρόνο σου!

Echetlos
    Συντονιστής

@mashine Σε μένα λες;

panos66
    Συμμετέχων

Ένας άψογος αγώνας όπως πάντα, είδαμε πολλούς φίλους, περάσαμε καλά και του χρόνου πάλι! Επιτέλους ξεκίνησα πάλι το τρέξιμο μετά την ίωση που είχα, δεν είχα πολλές δυνάμεις αλλά όλα καλά.

mashine
    Συμμετέχων

@Echetlos Φυσικά.Το δικό σου όνομα ακούστηκε σε όλη την πλατεία!

tazi
    Συντονιστής

Πολυ ωραια μερα, πολυ ζεστη μερα αλλα και πολύ ωραιος αγωνας!! Να ειναι καλα ο ΣΑΦΑΝΣ που καθε χρονο τον διοργανώνει με τετοιο κέφι!!
    Το goRUN σταθηκε στο υψος του, φωτο και επιδοση.
    Πάμε γι αλλα τωρα!!

Echetlos
    Συντονιστής

Τρίτη θέση ο @tazi, τέταρτη ο @mashine!!!!
    Κλαπ κλαπ κλαπ..!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 48 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.