Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Αγώνες / 12ος Γύρος Νέας Σμύρνης

12ος Γύρος Νέας Σμύρνης

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 48 συνολικά)
  • Συντάκτης
    tazi
    Συντονιστής

Πολυ ωραια μερα, πολυ ζεστη μερα αλλα και πολύ ωραιος αγωνας!! Να ειναι καλα ο ΣΑΦΑΝΣ που καθε χρονο τον διοργανώνει με τετοιο κέφι!!
    Το goRUN σταθηκε στο υψος του, φωτο και επιδοσεις.
    Πάμε γι αλλα τωρα!!

lenin67
    Συμμετέχων

Ευχαριστούμε πολύ για τις φωτογραφίες παιδιά. Ότι πρέπει για “επιδόρπιο” ενός υπέροχου αγώνα. Το μόνο μυστήριο που παραμένει άλυτο κάθε χρονιά, νομίζω είναι η ακριβής απόσταση του αγώνα, αν και τείνω να πιστέψω ότι πρέπει να είναι 7.3 κμ, αν κρίνω από τις μετρήσεις των 3 τελευταίων χρόνων… Πολλά συγχαρητήρια και πάλι στα παιδιά του ΣΑΦΑΝΣ για το κέφι και τον ενθουσιασμό τους!

Sisi
    Συμμετέχων

Μπράβο Νῖκο(Tazi) γιά τήν τρίτη θέση!! Πετᾶς!!

tazi
    Συντονιστής

@sisi Ευχαριστώ πολύ!!, αντε γιατι ολα τα λαικ ο μορφονιος τα παιρνει…

sigi
    Συμμετέχων

Πολλά συγχαρητήρια Νίκο(@tazi) !!!

Koukouvagia
    Συμμετέχων

Μπράβο στους διοργανωτές, μπράβο και στο goRun για την δυναμική παρουσία του!

7η προσωπική συμμετοχή μου σε έναν αγώνα-στολίδι, που δεν θέλω να χάνω επ’ουδενί!

Χάρηκα που ξαναείδα πολλούς γνωστούς και φίλους!

tazi
    Συντονιστής

Παρακατω ο χτεσινος μου αγωνας, αν θυμαμαι καλα ξεχασα να πατησω αμεσως το stop του ρολογιου οποτε πρεπει να εκανα κατα τι καλυτερο χρονο.
    Η διαδρομη ειναι πολύ απαιτητικη πρακτικα η ανεβαινεις η κατεβαινεις, δε θυμαμαι και πολύ ισιωμα.
    Περιεργως μου βγηκε σχετικα ανετα. Απο το μαραθωνιο που εκανα στις αρχες Απριλη και μετα οι προπονησεις μου ειναι μαλλον χαλαρες με τον ογκο να εχει πεσει σημαντικα. Οπως φαινεται παω με τον αερα της καλης προετοιμασιας.
    Σε κανενα σημειο του αγωνα δεν ενιωσα οτι τρεχω γρηγορα, πρακτικα κρατουσα ενα ταχυ ρυθμο, στο τελος ομως παρολο που ηταν κατηφορα δε μπορουσα να ανεβασω. Αν ειχα δουλεψει περισσοτερο τις τελευταιες δυο τρεις εβδομαδες ισως να ειχα καταφερει κατι καλυτερο.
    Ο αγωνας καταπληκτικος!!

NikDim
    Συμμετέχων

Αγαπητέ συνονόματε, όποιος ανεβαίνει βάθρο, φέρνει το κύπελλο στο γήπεδο για προσκύνημα…
    Πολλά συγχαρητήρια Νίκο!

tazi
    Συντονιστής

Μπα φιλε μου, ο αγωνας δεν ειχε απονομή, οποτε κουπα γιοκ, κριμα βεβαια γιατι ειχα δηλωθει ως Νικος Πηλικας και θα ηθελα να δω το μορφονιο να ανεβαινει και να γινεται η σχετικη καζουρα!!!!

NikDim
    Συμμετέχων

Φουλ του Νίκου βλέπω!

mashine
    Συμμετέχων

@Echetlos Είδα φωτό με 2-3 ταχύρυθμα μαθηματάκια και ένα μονοποδάκι να μην κουράζεσαι το έχεις άνετααααααα!

tazi
    Συντονιστής

Συμφωνω με τον προλαλησαντα και επαυξανω, το παιδι εχει μελλον

mashine
    Συμμετέχων

@tazi Γιατί μας έκοψαν 15″ στα αποτελέσματα;;;

tazi
    Συντονιστής

@mashine Τι να σου πω ρε Πανο, ιδεα δεν εχω, ισως επειδη προσεξαν οτι τρεχαμε με βαρακια στα ποδια!!!!

mashine
    Συμμετέχων

800 περίπου άτομα με βαράκια στα πόδια;;;Ισως επειδή ήταν χορηγός ένα γυμναστήριο…
    Αν δεν βγουν διορθωμένα καταλαβαίνεις ότι είναι άκυρα!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 48 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.