Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Αγώνες / 36ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας

36ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας

Αυτό το θέμα περιέχει 257 απαντήσεις, έχει 63 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  aroulio 6 ώρες, 4 λεπτά πριν.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 136 έως 150 (από 258 συνολικά)
  • Συντάκτης

Elda
    Δρομέας

@chamav, Χαραλαμπε, στις λιστες εκκινησης ειναι τ ονομα σου? https://www.athensauthenticmarathon.gr/entries/index.php/start-list-10Km?orderby=bib&search=

chamav
    Συντονιστής

Όχι!

chrisbat
    Δρομέας

@big-blue τωρα πρέπει να φαίνεται…

pace στοχος

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 1 εβδομάδα, 1 μέρα πριν από  chrisbat.
    • Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 1 εβδομάδα, 1 μέρα πριν από  chrisbat.

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
    Δρομέας

Ρε δεν περνάνε οι μέρες!!

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
    Δρομέας

Ρε δεν περνάνε οι μέρες!!

Stellarun
    Δρομέας

Καλή ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε όλους κι απο μενα και καλο ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ να εχουμε παιδια! ΑΝ δεν κανω λαθος κι εγω βλεπω ιδανικο ΚΑΙΡΟ μετα απο χρόνια!
    Σε ΚΑΠΟΙΟ σημειο μεταξυ ΠΙΚΕΡΜΙ-ΜΑΤΙ διαβασα για 4 μποφορ αερα αλλα απο την στιγμη που ο αερας ειναι βοριας εχω την εντυπωση οτι μας σπρωχνει και τον εχουμε πλατη.Δεν ξερω αλλα ας μιλησουν καλυτερα οσοι γνωριζουν επανω σε αυτο.

Αυτα αισιοδοξια πανω απο ολα και ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ για τον καθενα! οποιος μας δει να βαλει φωνη εεεε!

stressbuster
    Δρομέας

Κανοντας ένα ποδηλατικο μπρεβε στη διαδρομή πριν χρονια με βορια 4-5 μποφωρ, με πηγαινε ο αερας, θυμαμαι ειχα αφησει για λιγο τιμονι, επαψα να κανω πεταλι και με πηγαινε ο αερας.
    Καλο θα είναι να εχει βοριαδακι μπας και σπασει και η υγρασία.

Stellarun
    Δρομέας

@stressbuster Πολυ χαιρομαι για αυτο που ακουω χαχα! βοριά θα εχει σιγουρα!! το ειπαν ολα τα δελτια δεν γινεται να πεφτουν εξω.Απλα ηθελα να δω αν μας σπρωχνει οποτε οκ με επιβεβαιωνεις! 🙂

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 1 εβδομάδα, 1 μέρα πριν από  Stellarun.

chamav
    Συντονιστής

Λύθηκε το μυστήριο των συμμετεχόντων με τον Απόλλωνα Δυτικής Αττικής. Έχει αναρτήσει ο σύλλογος τα ονόματά τους στην σελίδα του στο facebook. Δεν εμφανίζονται στη σελίδα του ΑΜΑ. Παρών λοιπόν κι εγώ στο 10άρι.

Echetlos
    Συντονιστής

Για να αρχίζουν οι υπολογισμοί σιγά σιγά…

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 1 εβδομάδα, 1 μέρα πριν από  Echetlos.

Elda
    Δρομέας

@chamav Χαραλαμπε, στη θεση σου θα επαιρνα ενα τηλ το ΣΕΓΑΣ. Θα επρεπε να βρισκεσαι στη λιστα εκκινησης, ασχετα με ποιον τροπο εγινε η εγγραφη σου κι επισης να σου εχει σταλει και e mail (και καλα το ε μεηλ, αλλα στη λιστα επρεπε να εισαι οπωσδηποτε). Τσεκαρε απο περιεργεια αν αλλοι δρομεις του Απολλωνα εμφανιζονται στη λιστα εκκινησης.

chamav
    Συντονιστής

@elda Μου το επιβεβαίωσαν από τον Απόλλωνα ότι δεν σημαίνει κάτι που δεν το δείχνει ο ΣΕΓΑΣ.

Steven Tsok
    Δρομέας

ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όλη την παρέα… Ολοκληρώθηκε χθες άλλη μία προετοιμασία για τον ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ ΑΘΗΝΑΣ. Όλα έχουν πάει πολύ καλά. Περισσότερα χλμ, ποιοτικότερα χλμ, μεγάλα ατομικά ρεκόρ, λιγότερα κιλά σωματικού βάρους….. Μεγάλος στόχος/όνειρο και ευσεβής πόθος το SUB3H…. Εννοείται πάνω απ’ όλα ένας υγιής τερματισμός και ν’ απολαύσουμε κάθε στιγμή του αγώνα και ειδικά την είσοδο στο Καλλιμάρμαρο… ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ σε όλους!!!!! @echetlos ένα ιδιαίτερο «ευχαριστώ» για τη σημαντική σου συμβολή/συμβουλή στην επιλογή των παπουτσιών.
    Μακάρι όλοι μας να έχουμε τη Δευτέρα τουλάχιστον ένα λόγο για να μας μείνει αυτός ο αγώνας αξέχαστος….

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ
    Δρομέας

Σταύρο το SUB3H το εχεις για πλακα βαση των χρόνων σου και όπως σε έχω δει και εγώ απο κοντά(ήμουν ο 3ος στον Αλμυρό)

spy
    Δρομέας

… καλό αγώνα και καλό τερματισμό σε όλες κι όλους … με μια επίδοση αντάξια των προσδοκιών σας ! Ζηλεύω λιγάκι … αφού θ’απεχω απ’ολους τους αγώνες της ημέρας για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά … αλλά φυσικά δεν γίνεται να γίνουν κι όλα … !!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 136 έως 150 (από 258 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.