Αρχική / Επικαιρότητα / Κλήρωση συμμετοχών στο 3ο Lepanto Run

Μοιραστείτε αυτό το Άρθρο

Επικαιρότητα / Επιλεγμένα

Κλήρωση συμμετοχών στο 3ο Lepanto Run

Στα πλαίσια προώθησης του 3ου αγώνα Lepanto Run και της δρομικής κοινότητας goRUN, προσφέρουμε δυο (2) δωρεάν συμμετοχές για τον αγώνα της επιλογής σας (ημιμαραθώνιος ή 7,5 χλμ.).
Για τη συμμετοχή στον διαγωνισμό, αφήστε απλά ένα σχόλιο στο παρόν άρθρο, μέχρι την Κυριακή 26 Μαρτίου 2017 και ώρα 20:00. Η ανάδειξη των τυχερών θα γίνει κατόπιν κλήρωσης μεταξύ των μοναδικών χρηστών που έχουν αφήσει σχόλιο. Τα ονόματα των νικητών θα δημοσιευθούν στην ιστοσελίδα μας την επόμενη ημέρα.

Κλήρωση

Για την κλήρωση ακολουθήσαμε την εξής διαδικασία. Επιλέχθηκαν όλοι οι μοναδικοί χρήστες που άφησαν σχόλιο. Είχαμε λοιπόν τους εξής:

1. Teo Spa @teo_spa
2. George Siamagkas @george_siamagkas
3. Geodjgk @kolokotsasgeorge
4. bvarou @kolokotsasgeorge
5. Vasilis Amariotakis @vasilis_amariotakis
6. John glasses @johnglasses
7. Dimitrios Matakias @dimitrios_matakias
8. Gerry Logus @gerry_logus
9. vassilis tzolos @btzolos
10. Christos Katsiropoulos @christos_katsiropoulos
11. ANASTASIO @anastasiomiz
12. Παναγιώτης Κρητικός @panoskritikos

Χρησιμοποιήσαμε την ιστοσελίδα https://www.random.org/, η οποία έχει μια μηχανή παραγωγής τυχαίων αριθμών. Ορίσαμε όρια τα 1 και 12, πατήσαμε Generate και παράχθηκαν οι μοναδικοί αριθμοί… 8 και 6.

Οι τυχεροί λοιπόν της κλήρωσης είναι οι @gerry_logus και @johnglasses.

Ευχαριστούμε όλους για τη συμμετοχή.

Μοιραστείτε αυτό το Άρθρο

Η σύγχρονη δρομική κοινότητα

12 Σχόλια

  1. πάμε δυνατάααααααα lepanto run

  2. Κα αγώνα σε όλους

  3. pame oloi ston agona 3ου «Lepanto Run 2017» !!!! fantastic route, strong competition !!!!!

  4. Καλο αγωνα lepantos!!!

  5. καλό αγώνα παιδιά!

  6. Go run to ”Lepanto Run”… 😉

  7. σε απιθανα τοπια , μια εξαιρετικη διαδρομη που μας προτρέπει να “μαζευουμε” χιλιόμετρα ! Με το καλό!

  8. Ενδιαφέρον διαδρομή!!! Καλή επιτυχία σε Ολους μας!!

  9. Καλή επιτυχία στον αγώνα σας!

  10. Εκεί και φέτος για 3η συνεχόμενη χρονιά!

  11. Θα ταξιδέψω 221 χλμ για να τρεξω 21!
    ΑΞΙΖΕΙ!!!

  12. ΠΛΥ ΚΑΛΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ

Τα σχόλια έχουν κλείσει για αυτό το άρθρο.