Αρχική / Αγώνες / Δρόμος / 5ος Αγώνας Δρόμου Προφήτη Ηλία
Φόρτωση Αγώνες

« Όλοι οι Αγώνες

  • Αυτός ο αγώνας έχει ολοκληρωθεί.

5ος Αγώνας Δρόμου Προφήτη Ηλία

12 Ιουνίου 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
10 χιλιόμετρα

ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ NAKOS TRAINING TEAM 35.3
2 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 35.44
3 ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 36.54
4 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΟΕ 38.31
5 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ NAKOS TRAINING TEAM 38.5
6 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΙ 38.51
7 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 39.42
8 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 39.53
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 40.07
10 ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΡΙΩΝ 40.29
11 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ 40.37
12 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΔΥΚ 40.59
13 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 41.01
14 ΤΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 42.21
15 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΟΣ 42.39
16 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕ NAKOS TEAM 42.54
17 ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΚ 42.58
18 ΠΑΠΑΝΤΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 43.07
19 ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔ 43.11
20 ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΔΥΚ 43.33
21 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΔΥΚ 43.38
22 ΚΑΝΛΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 43.44
23 ΔΟΥΒΛΕΝΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥΚ 43.47
24 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥΚ 44.04
25 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥΚ 44.16
26 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΞΑΝΘΗ 44.21
27 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΔΙΓ 44.3
28 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 44.46
29 ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 44.55
30 ΠΛΑΚΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΔΥΤΣΑ 45.19
31 ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 45.45
32 ΔΟΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 46.18
33 ΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΔΥΚ 46.35
34 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 46.36
35 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 46.38
36 ΜΠΡΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΚ 46.44
37 ΚΟΤΣΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 46.57
38 ΣΙΩΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΔΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 47.04
39 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47.21
40 ΤΣΙΧΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΚ 47.28
41 ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΔΙ 48
42 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΚ 48.14
43 ΛΑΒΑΖΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 48.144
44 ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΚ 48.32
45 ΚΥΠΗΡΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΔΥΚ 48.322
46 ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΔΥΚ 48.33
47 ΒΑΒΛΙΑΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΣΔΥΚ 48.44
48 ΓΚΟΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΤΑ 48.5
49 ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 49.09
50 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ 49.2
51 ΒΑΜΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥΚ 49.21
52 ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΚ 49.25
53 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΥΜΝΙΟ 49.28
54 ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 49.44
55 ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥΚ 49.45
56 ΔΗΜΑΚΟΣ ΖΗΣΗΣ ΣΔΥΚ 49.49
57 ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΔΥΚ 49.53
58 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΔΙ 50.21
59 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΔΙ 50.22
60 ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 50.27
61 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 50.34
62 ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ NAKOS TRAINING TEAM 50.4
63 ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 50.41
64 ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΣΔΥΚ 50.48
65 ΤΣΑΦΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑ 51.04
66 ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΤΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51.34
67 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 51.37
68 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 51.38
69 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 51.381
70 ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗ 51.41
71 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΔΟΕ 51.43
72 ΖΗΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΔΙ 51.44
73 ΣΚΟΥΤΕΛΑΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑ 52.35
74 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 52.39
75 ΜΠΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ ΠΡΕΒΕΖΗΣ 52.47
76 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΔΥΚ 52.48
77 ΤΟΤΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑ 52.58
78 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ 52.59
79 ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΔΙ 53.06
80 ΝΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ NAKOS TRAINING TEAM 53.07
81 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 53.13
82 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥΚ 53.38
83 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ 54.06
84 ΠΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥΚ 54.11
85 ΑΘΑΝΑΣΙΑΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 54.2
86 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΚ 54.26
87 ΤΖΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΔΥΚ 54.32
88 ΓΚΑΡΓΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΥ 54.321
89 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΙ 54.33
90 ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑ 54.39
91 ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ ΣΔΥΚ 54.54
92 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΟΝΤΙΝΗ 55.12
93 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ 55.18
94 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 55.19
95 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ 55.41
96 ΤΣΙΜΠΕΡΔΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗ 55.49
97 ΣΜΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝ 56.02
98 ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ ΣΔΥΚ 56.13
99 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 56.19
100 ΚΑΝΝΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 56.2
101 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΒΑΣΩ ΣΔΙ 56.21
102 ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΤΕΝΙ 56.29
103 ΝΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥΚ 56.3
104 ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΔΥΚ 56.32
105 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 56.39
106 ΔΙΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΚ 57.02
107 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΤΕΡΑΖΑ ΑΙΑΝΗ 57.26
108 ΓΑΒΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 57.36
109 ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ NAKOS TRAINING TEAM 57.39
110 ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 57.51
111 ΤΖΙΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 58.04
112 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΔΙ 58.25
113 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 58.34
114 ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΚ 58.38
115 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 59.26
116 ΤΖΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΚ 59.27
117 ΚΟΥΙΜΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΚ 59.32
118 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 59.54
119 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 59.57
120 ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΟΤΥΛΙ 59.59
121 ΚΟΥΤΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 59.591
122 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 60.32
123 ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΥΚ 61.07
124 ΒΟΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 61.17
125 ΜΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 61.47
126 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 62.12
127 ΜΠΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 62.13
128 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑ 62.14
129 ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ 62.141
130 ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 62.18
131 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 62.29
132 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62.52
133 ΤΖΕΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΥ 63.03
134 ΣΙΩΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 63.1
135 ΤΣΟΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΙ 63.18
136 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΥ 63.26
137 ΜΠΛΕΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΔΙ 63.47
138 ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 64.11
139 ΑΓΟΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΥΜΦΗ ΚΟΝ 64.5
140 ΣΟΦΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥΚ 65
141 ΤΟΤΣΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑ 65.22
142 ΓΚΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 66.03
143 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΚ 66.2
144 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΔΥ ΘΕΣ/ΚΗ 66.32
145 ΤΖΕΛΑΠΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΕΡΑΣΙΑ 66.53
146 ΧΟΥΣΟΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΤΥΜΦΗ ΚΟΝ 67.14
147 ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΔΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ 68.23
148 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 68.23
149 ΣΤΕΡΓΙΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΔΥ ΘΕΣ/ΚΗΣ 68.24
150 ΤΟΤΣΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 68.55
151 ΤΟΤΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 69.17
152 ΝΥΧΤΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΜ.ΛΑΡΙΣΣΑΣ 69.5
153 ΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 69.51
154 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 70.48
155 ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 71.11
156 ΡΑΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 71.12
157 ΖΕΥΓΟΛΑΤΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΡΙΣΣΑ 72.45
158 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 73.36
159 ΒΑΡΓΙΑΜΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 74.08
160 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 75.12
161 ΓΚΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 75.55
162 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ ΣΔΥΚ 77.28
163 ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 80.03
164 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 80.04
165 ΜΑΛΙΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ DNF
166 ΓΚΡΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ DNF

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΝΑΜΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΠΑΓΟYNOΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 35’30» NAKOS TRAINING TEAM 1 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 44’30» ΣΔΥΓ
2 ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 35’44» ΣΔΟΕ 2 ΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 46’35» ΣΔΥΚ
3 ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 36’54» WE RUN 3 ΜΠΡΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 46’44» ΣΔΥΚ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-29 ΕΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-29
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 39’53» 1 ΚΥΠΙΡΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 48΄32» ΣΔΥΚ
2 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40’37» ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ
3 ΠΑΠΑΝΤΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 43’07»

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-39 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 30-39
1 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 38’31» ΣΔΟΕ 1 ΣΙΩΖΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 47’04» ΣΔΙ
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 38’50» NAKOS TRAINING TEAM 2 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΑΙΡΗ 50’21» ΣΔΙ
3 ΤΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 42’21» ΣΔΥΚ 2 ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 50’41» ΜΑΡ/ΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40 +
1 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 39’42» ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ 1 ΖΗΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΗ 51’44» ΣΔΙ
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 40’07» 2 ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ 56’13» ΣΔΥΚ
3 ΠΟΛΥΖΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ 40’29» ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΜΟUNTAIN RUNNERS 3 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΒΑΣΩ 56’21» ΣΔΙ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-59
1 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 38’51» ΣΔΙ
2 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 40’59» ΚΟΖΑΝΗ
3 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 46’38»

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 60 +
1 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΟΣΤΟΜΟΣ 42’39» ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 44’21» ΞΑΝΘΗ
3 ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44’55» ΚΑΣΤΟΡΙΑ

Λεπτομέρειες

Ημερομηνία:
12 Ιουνίου 2016
Αγώνας Categories:
,