Κρυοσάουνα

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 1 έως 8 (από 8 συνολικά)
  • Συντάκτης
    tazi
    Συντονιστής

Εχει κανει κανεις; Το σκεφτομαι, τοσα χρονια να μη δοκιμασω μια φορα;, ασε που νιωθω οτι το εχω αναγκη

dimitrissss
    Συμμετέχων

Είναι αυτό που γίνεται κάπου στη Γλυφάδα; Κόστος ξέρουμε;

tazi
    Συντονιστής

Απο 20 εως 30 @dimitrissss αναλογα με των αριθμο των συνεδριών. Υπαρχουν περισσοτεροι απο ενας παντως απο οσο ξερω

Stellarun
    Συμμετέχων

@tazi προσωπικα εχω κανει αρκετες φορες.Δεν ειναι κακο βοηθαει γενικα, να δοκιμασεις τουλαχιστον 2-3 φορες. Νοιωθεις μεγαλη ευφορια βασικα, βοηθαει σε μικροτραυματισμους αλλα και αλλους σοβαροτερους στην αποθεραπεία κλπ. πιασιματα, στην κυκλοφορια του αιματος, και αλλα πολλα. Οκ δεν κανει θαυματα αλλα δεν κανει και κακο. Το κοστος παιζει εκει στα 30 ευρω η επισκεψη. Μιαλω για γλυφαδα αλλα απο οσο γνωριζω εκει παιζει εκτος αν παρεις καποιο πακετο που αντε να σου βγει στα 20-25.

Echetlos
    Συντονιστής

@stellakoletti Πόση ώρα κάθεσαι μέσα, Στέλλα;

dimitrissss
    Συμμετέχων

Επειδή τα κόστη μαζεύονται γενικώς σε σύγκριση με μασάζ, φυσιοκοθεραπευτές, χειροπράκτες και λοιπούς που πληρώνω κατά καιρούς θα προσφέρει κάτι παραπάνω; Θα κάνει τη διαφορά;

Stellarun
    Συμμετέχων

@Echetlos καθεσαι 3 λεπτα max!

@dimitrissss
    Κοιτα με μια φορα οχι αλλα θελει να κανεις καποιες φορες.Γνωριζω αθλητες γνωστους πχ Θεοδωρακακος ΚΛΠ που εκαναν συστηματικα μετα απο σοβαρο τραυματισμο και πηγε περυσι (που ειχε το προβλημα) κι ετρεξε μαραθωνιο και δεν τον πιστευε κανεις.Τωρα επειδη εχει τυχει αρκετες φορες να ειμαι εκει εχω δει ακομα και τριαθλητές, ποδοσφαιριστες, κλπ που καποιοι ερχονται ακομα και κρυφα απο τις ομαδες τους (για ευνοητους λογους, οι ομαδες πληρωνουν φυσικοθεραπευτη) κλπ.Μπορεις να κανεις μια συζητηση μαζι τους απο κοντα και να τους πεις πχ αν εχεις καποιο συγκεκριμενο προβλημα κατα ποσο αντιμετωπισιμο ειναι.Αν επισκεφτεις την CRYOSAOUNA STUDIO,http://www.cryosaunastudio.gr/ , ζητησε να μιλησεις με τον ΚΩΣΤΑ ΓΚΟΓΚΟ και μιλα του εκ μερους μου αν θες (απο ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ) και να σου κανει καλη τιμη να μην σου πει τιποτα παραπανω.Προσωπικα πληρωνα παντα επισκεψη και την ειχα επιλεξει σε περιοδο που εκανα boostaρισμα για κρισιμους αγωνες η οταν ενοιωθω οτι ηθελα να ισιωσω να τονωθω κλπ.Βεβαια εχει αποτελεσματα και μετα απο αγωνα στην αποθεραπεια.
    Αλλα παντα να ξερουμε οτι ενα πραγμα απο μονο του οκ δεν κανει τα θαυματα ειτε αφορα σαουνα, ειτε φυσικοθεραπεια κλπ.Επισης αν πας στην CRYOSAOUNA σου παρεχουν μαζι με την CRYOSAOUNA και λεμφικο μασαζ με τις NORMATEC BOOTS https://www.normatecrecovery.com/ με κοστος +5 ευρω μονο. πχ cryosaouna + boots = 35 euro.

dimitrissss
    Συμμετέχων

@stellakoletti Ευχαριστώ! Λέω να προσπαθήσω να τους επισκεφτώ τον επόμενο μήνα. Δυστυχώς αυτή την περίοδο το οικονομικό καθορίζει και το παραμικρό :(. Αυτό με το μασάζ φαίνεται ενδιαφέρον. Ειδικά αν κάνει κάτι για το δεξί μου πόδι. Το ζευγάρι δεξιά γάμπα – δεξιός δικέφαλος με προβήματίζει ενάμιση χρόνο τώρα.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 1 έως 8 (από 8 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.