Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Υγεία & Τραυματισμοί / Εξεταση μαγνητικης νευρογραφιας

Εξεταση μαγνητικης νευρογραφιας

Αυτό το θέμα περιέχει 5 απαντήσεις, έχει 3 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  tol ga 11 μήνες, 3 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 1 έως 6 (από 6 συνολικά)
  • Συντάκτης

tol ga
    Δρομέας

Εχοντας 99,9 τοις εκατο ταρσιαιο συνδρομο ενας ορθοπαιδικος μου ειπε απο Ιατρικο Αθηνων να κανω μαγνητικη νευρογραφια μια νεα εξεταση που δειχνει σιγουρα τι εχεις..το θεμα ειναι οτι δεν γραφεται και κοστισει 300ευρω παρακαλω…πολλα χρηματα..
    εχει κανει καποιος?αξιζει ?
    και εαν εχει κανει καποιος εγχειρηση ταρσιαιου θα ηθελα να μαθω το κοστος και εαν εγινε καλα.
    ευχαριστω

stratus
    Δρομέας

Ποιος ο λογος να κανεις αυτη την εξεταση;

tol ga
    Δρομέας

για να δειξει σιγουρα εαν εχω ταρσιαιο συνδρομο και που συμπιεζεται το νευρο στον αστραγγαλο.

stratus
    Δρομέας

Ρωτησα το διπλανο μου στην πολυκατοικια που ειναι ακτινοδιαγνωστης και μου ειπε οτι αξιζει τα χρηματα που κοστιζει.Τωρα μην σε παρω στο λαιμο μου,αλλα αν ηταν να με βοηθησει η εξεταση να γινω καλα θα την εκανα.
    Περαστικα

lilian
    Δρομέας

Μήπως προχώρησε καποιος σε μαγνητική νευρογραφία ? Υφίσταται το μηχάνημα στην Ελλαδα ? Πού βρίσκεται ?

tol ga
    Δρομέας

το ιατρικο αθηνων εχει σιγουρα….κοστιζει 300 ευρω ….αυτο ψαχνω καιρο και εγω αν αξιζει

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 1 έως 6 (από 6 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.