Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Παπούτσια / Παπούτσια γυναικ.-προπονητικά

Παπούτσια γυναικ.-προπονητικά

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 1 έως 5 (από 5 συνολικά)
  • Συντάκτης
    eliz@
    Συμμετέχων

Χαιρετώ όλους!
    Έχω ξεκινήσει από το Φλεβάρη να τρέχω εγώ και μια φίλη μου. Θέλουμε να ρωτήσουμε για παπούτσια προπόνησης καθώς μετά τα 10 χιλ. που εχουμε τρέξει τον Οκτωβρη θα λάβουμε μέρος σε ημιμαραθώνιο στο εξωτερικό όπου θα είμαστε. Για κανονικό και υπερπρηνισμό.
    Είδα πως κάπου γράφατε για τα pegasus 37 k 35 και turbo 1,2
    Δοκίμασα τα 37 όμως η αλήθεια είναι πως μου ήταν λιγάκι φαρδιά μπροστά σε σχέση με κάτι adidas που τρέχω ως τώρα. Είμαι νέα στο θέμα και στην ομάδα και δεν ξέρω τι άλλες πληροφορίες θα πρεπε να δώσω για να μπορέσει κάποιος να απαντήσει επαρκώς. Τώρα έχω ξεκινήσει να τα ψάχνω όλα αυτά.
    Ευχαριστώ!

Echetlos
    Συντονιστής

@elissavet Γεια σου, Ελισσάβετ.
    Δείτε κι οι δύο το Brooks Ghost 13 ή το Glycerin 19.

eliz@
    Συμμετέχων

@Echetlos Γειά σου Νίκο (αν δεν κάνω λάθος)! Ευχαριστώ για το σχόλιο. Το θέμα είναι ότι όπου έχω ρωτήσει δεν έχουν τα brooks ώστε να τα δοκιμάσω για να δω και ποιο νούμερο θα μου πέσει καλά. Σε ελληνικο σάιτ της brooks είδα προηγούμενα μοντέλα απ’ αυτά που αναφέρεις (περίεργο εκτός αν κάτι μου διέφυγε στην αναζήτηση). Σε συγκεκριμένο κατάστημα που ρώτησα μου είπαν μόνο ονλάιν μπορώ να παραγγείλω. Τώρα είμαι εκτός Αθηνών αλλά θα ανέβω τις επόμενες μέρες. Έχουν άραγε κεντρικά καταστήματα;

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 2 μήνες, 3 εβδομάδες πριν από eliz@.
    Echetlos
    Συντονιστής

@elissavet Μπορείς να τα βρεις στο Outrun, στη Μαρίνα Φλοίσβου, όπου έχει και διάδρομο να τα δοκιμάσεις.
    Αλλά και τα μεγάλα Intersport έχουν Brooks πλέον.

eliz@
    Συμμετέχων

@Echetlos τέλεια! Σ’ ευχαριστώ πολύ!

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 1 έως 5 (από 5 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.