Αρχική / Επικαιρότητα / Οι κορυφαίοι Έλληνες μαραθωνοδρόμοι στην κλασική διαδρομή

Μοιραστείτε αυτό το Άρθρο

Επικαιρότητα

Οι κορυφαίοι Έλληνες μαραθωνοδρόμοι στην κλασική διαδρομή

1-231

Ορισμένοι από τους κορυφαίους Έλληνες μαραθωνοδρόμους θα συμμετάσχουν στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα που θα γίνει στις 13 Νοεμβρίου, μαζί με τον 34ο Αυθεντικό Μαραθώνιο.

Με βάση τις δηλώσεις συμμετοχής, οι οποίες έχουν κλείσει, στην γραμμή εκκίνησης του αγώνα αναμένεται να πάρουν θέση περισσότεροι από 140 Άνδρες και 40 Γυναίκες.

 Ανάμεσα σε αυτούς είναι και o Χριστόφορος Μερούσης,που λίγους μήνες από τη συμμετοχή του στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Ρίο, θα προσπαθήσει για την τέταρτη διαδοχική  του νίκη στο Πρωτάθλημα. Στον αγώνα έχουν δηλωθεί ακόμη να πάρουν μέρος ο Μιχάλης Παρμάκης, που επέστρεψε μετά το σοβαρό πρόβλημα υγείας, ο Δήμος Μαγγίνας, αλλά και ο έμπειρος Δημήτρης Θεοδωρακάκος, δεύτερος στον περσινό αγώνα. Με ενδιαφέρον αναμένεται η παρουσία του Κώστα Γκελαούζου, που μετά τις δύο νίκες (2014.2015) στο 10αρι τρέχει για πρώτη φορά στην αυθεντική διαδρομή.
Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα έχει δηλωθεί και ο τρίτος της περσινής διοργάνωσης, Δημοσθένης Ευγγελίδης, αλλά και ο Αντώνης Παπαδημητρίου.
Τον πρώτο του αγώνα μετά το Ρίο κάνει και ο Μιχάλης Καλομοίρης,  Στις γυναίκες τον πρώτο λόγο έχει η Ράνια Ρεμπούλη, νικήτρια στην περσινή διοργάνωση. Στον αγώνα θα συμμετάσχει, όπως με συνέπεια κάνει εδώ και πολλά χρόνια, η Μάγδα Γαζέα, ενώ δηλωμένη είναι και η Ντενίζ Δημάκη.
Οι συμμετοχές:
ΑΝΔΡΕΣ
ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ 2016
ΒΙΒ Επώνυμο Όνομα Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία
280 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1976 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
281 ΠΙΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1980 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
282 ΦΟΡΜΟΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
283 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1990 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
325 ΝΤΑΚΟΒΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1976 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
326 ΤΣΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
209 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1972 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ  2004 ΑΝΔΡΩΝ
286 ΚΑΚΑΡΟΝΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1968 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 ΑΝΔΡΩΝ
287 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1977 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964 ΑΝΔΡΩΝ
230 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ
231 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1979 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ
232 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1974 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ
233 ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1983 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ
225 ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1987 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
226 ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
273 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1975 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
274 ΡΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1980 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
257 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1981 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
229 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
219 ΜΙΝΟ ΟΡΓΚΕΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
220 ΚΟΚΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1989 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
277 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
278 ΝΤΑΜΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1986 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
327 ΤΣΙΟΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1980 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
328 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1983 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
329 ΜΗΤΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1978 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
330 ΜΠΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1986 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
324 ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1974 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
234 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 1989 ΑΟ ΣΥΜΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
322 ΜΠΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1982 ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
323 ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 1985 ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
313 ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1968 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
314 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1983 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
288 ΓΚΛΑΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1961 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
289 ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
290 ΚΟΚΟΡΕΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
291 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1992 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
292 ΜΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1984 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
293 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1982 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
294 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1957 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
295 ΤΖΙΓΕΡΟΓΛΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
296 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
221 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 1973 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
222 ΧΟΥΣΕΙΝ ΟΣΚΑΝ 1981 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
223 ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
228 ΜΑΡΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1980 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
207 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1980 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
227 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 ΑΣ ΒΕΡΓΙΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΙΒ Επώνυμο Όνομα Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία
321 ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΑΝΔΡΩΝ
306 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
307 ΓΟΥΒΑΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1984 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
308 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1970 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
309 ΜΑΝΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
310 ΚΟΡΟΜΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1974 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
311 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1981 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
312 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
252 ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1986 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
305 ΣΙΑΜΗΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1988 ΓΑΣ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
248 ΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ 1983 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
249 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1991 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
250 ΖΗΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1981 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
217 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΓΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
315 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1983 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
316 ΒΩΒΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1967 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
235 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
242 ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
243 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1987 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
244 ΜΠΕΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1982 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
240 ΚΟΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
241 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
275 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1978 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
276 ΜΠΕΣΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1969 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
218 ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1969 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
260 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 1989 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ ΑΝΔΡΩΝ
239 ΤΣΕΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1959 ΓΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
317 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
318 ΔΗΜΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1965 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
251 ΣΙΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1965 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΑΝΔΡΩΝ
279 ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1973 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΑΝΔΡΩΝ
320 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1966 ΕΝΩΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΡΕΘΥΜΝΙΑΚΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
319 ΑΡΚΟΥΔΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 1966 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ ΑΝΔΡΩΝ
224 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1983 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
204 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
267 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 1974 Ο.Φ.Η. ΑΝΔΡΩΝ
268 ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1973 Ο.Φ.Η. ΑΝΔΡΩΝ
269 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1956 Ο.Φ.Η. ΑΝΔΡΩΝ
270 ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1981 Ο.Φ.Η. ΑΝΔΡΩΝ
271 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1987 Ο.Φ.Η. ΑΝΔΡΩΝ
272 ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1972 Ο.Φ.Η. ΑΝΔΡΩΝ
284 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1967 Ο.Φ.Η. ΑΝΔΡΩΝ
285 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1967 Ο.Φ.Η. ΑΝΔΡΩΝ
261 ΔΡΙΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
262 ΡΑΠΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1982 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
263 ΓΕΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
264 ΜΠΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 1979 ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
203 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1976 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
210 ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
211 ΣΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1980 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΙΒ Επώνυμο Όνομα Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία
212 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
213 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1971 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
202 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1978 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ
206 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1986 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ
258 ΓΡΙΒΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1985 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ
259 ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1979 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ
297 ΦΥΛΑΚΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
216 ΜΑΝΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
205 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1990 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΩΝ
236 ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΩΝ
237 ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 1982 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΝΔΡΩΝ
298 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΝΔΡΩΝ
238 ΜΠΑΖΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1983 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΑΝΔΡΩΝ
332 ΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
299 ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1987 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
300 ΑΥΓΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1976 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
301 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1978 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
253 ΤΣΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1990 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
254 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
255 ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1984 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
256 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1965 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
331 ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1986 ΣΔ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
214 ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1974 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
215 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1975 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
302 ΝΤΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
303 ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1987 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
304 ΓΙΑΓΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1986 ΣΚΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
265 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1975 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
266 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ
201 ΜΕΡΟΥΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 1982 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
208 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
247 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1982 ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
245 ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1970 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
246 ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1968 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ 2016
ΒΙΒ Επώνυμο Όνομα Ε.Γ. Σύλλογος Κατηγορία
602 ΓΑΖΕΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1977 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
604 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1977 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
630 ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 1983 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
610 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΚΩΣΤΑΝΤΩ 1969 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
623 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
607 ΔΑΓΡΕ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1984 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
609 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1980 ΑΟ ΠΑΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
605 ΛΟΥΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
627 ΤΣΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1974 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
628 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
629 ΒΑΓΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1974 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
611 ΜΠΑΖΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1973 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
613 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΕΙΡΗΝΗ 1975 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
632 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 1981 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
633 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 1975 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
634 ΞΙΦΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1977 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
631 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1981 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
603 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ 1977 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
639 ΠΑΣΠΑΤΗ ΔΑΝΑΗ 1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
640 ΑΜΠΝΤΕΛ-ΣΑΛΑΜ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-Ν 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
641 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗ ΧΑΡΑ 1988 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
615 ΔΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1969 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
616 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1979 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
617 ΤΗΝΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1993 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
625 ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1978 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
626 ΤΒΙΣ ΣΑΜΠΡΙΝΑ 1972 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
620 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
608 ΣΥΚΟΠΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1976 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
606 ΑΧΛΑΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 1974 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
601 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
619 ΓΟΥΕΜΠΕΡ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1986 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
612 ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 1974 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
643 ΔΕΜΕΣΤΙΧΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1972 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
642 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1970 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
622 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1968 Ο.Φ.Η. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
635 ΜΕΝΔΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
636 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
637 ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑ – ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
638 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1979 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
624 ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1987 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
618 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
621 ΜΑΡΚΑΚΟΥ ΣΤYΛIΑNH 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
614 ΤΣΕΚΙΝΙ ΜΠΟΥΔΟΥΡΗ ΣΟΝΙΑ 1976 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΠΗΓΗ: Gazzeta,gr

Μοιραστείτε αυτό το Άρθρο

Η σύγχρονη δρομική κοινότητα

1 Σχόλιο

  1. θεοδωρακακος απ ότι ξέρω δεν θα κατεβει

Αφήστε μια απάντηση