Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Αγώνες / Καραμάνειος Ορεινος Αγώνας Δρόμου

Καραμάνειος Ορεινος Αγώνας Δρόμου

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 1 έως 2 (από 2 συνολικά)
  • Συντάκτης
    tazi
    Συντονιστής

Καλημερα!! Χτες το απογευμα τα τρια τεταρτα της οικογενειας Ταζαρτες συμμετειχαν στο Καραμανειο δρομο στα χάνια Πηλίου. Στα 3,5 χλμ ο Ιασονας και η Ελλη, η μάλλον η Ελλη και ο Ιάσονας και στα 16 ο γράφων.
    Τα αποτελέσματα ηταν διαφορετικά απο τα αναμενόμενα!!!
    Η Ελλη δευτερη και βεβαια πρωτη στις γυναικες. Ο Ιασονας ακυρωθηκε. Αποτελεσμα του γεγονοτος οτι η πρωτη πενταδα/εξαδα χάθηκε 100 μετρα πριν το τερματισμο λόγω μαλλον κακης σηματοδότησης, η Ελλη σταθηκε τυχερη γιατι καποιος ειχε σταθει στο προβληματικό σημειο και την ενημέρωσε για το προβλημα.
    Εγω πρέπει να ηρθα πέμπτος, ετρεξα χαλαρα, προπονητικα θα ελεγα αλλα δε ξερω αν θα μπορουσα να παω και σημαντικα καλύτερα. Η διαδρομήμας ήταν πανεμορφη και πολύ καλα σηματοδοτημένη. Πολυ και ‘ομορφο μονοπατι. Για μια φορα ακομη επιβεβαιωσα ότι το ορεινο τρεξιμο σίγουρα αποτελει ενα πολύ μακρινο ξαδερφο του τρεξίματος σε δρομο. Σημερα ειμαι πιασμένος παντου, οι τετρακέφαλοι και οι γλουτοί αναρωτιουνται γιατι αποφασισα να τους δοκιμασω με αυτο το τροπο, παντως περασα πολυ ωραια και χαρηκα πολύ για τη τη κόρη μου.

Στη φωτογραφια η μικρή κενυατισα

http://i1098.photobucket.com/albums/g370/ntazartes68/IMG_20160813_194225%201_zpswy656tig.jpg

mashine
    Συμμετέχων

Μπράβο στην οικογένεια…Διπλό παγωτό για όλους σήμερα!

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 1 έως 2 (από 2 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.