μπαταρια 310 xt

• Αυτό το θέμα έχει 8 απαντήσεις, 4 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 5 έτη, 3 μήνες πριν από τον χρήστη misa.
Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 1 έως 9 (από 9 συνολικά)
  • Συντάκτης
    misa
    Συμμετέχων

καλησπερα σε ολους,την βοηθεια σας παρακαλω.το garmin μου σημερα με το που πηγε η μπαταρια του στο 22% εβγαλε low battery κι εσβησε.γνωριζουμε κατι?ευχαριστω

Echetlos
    Συντονιστής

Ο @stratus είναι ο κατάλληλος για να σου απαντήσει…

stratus
    Συμμετέχων

Σβησε ολες τις προπονησεις και μετα master reset.Καντο και εδω ειμαστε

misa
    Συμμετέχων

θα δοκιμασω και θα επανελθω,ευχαριστω πολυ

misa
    Συμμετέχων

καλησπερα,δυστηχως ακομα και μετα το master reset η μπαταρια με το που εφτασε στο 22% τετελεσθαι.το garmin εκλεισε.ξεχασα να αναφερω οτι αυτο εγινε μετα απο συγχρονισμο και περασμα προπονησης στο garmin express

Elda
    Συμμετέχων

Aν το βαλεις να φορτισει, δε φορτιζει στο 100%? Μου το χει κανει κι εμενα αρκετες φορες, ισως οχι απο την αρχη οπως εσενα, αλλα πιο μετα μου το εκανε συχνα ακομα και στο 30κατι εχει τυχει να κλεισει απο “χαμηλη μπαταρια”. 4.5 χρονια που το εχω λειτουργει ακομα μια χαρα, απλα φροντιζω να το εχω πληρως φορτισμενο πριν απο αγωνες ή μεγαλης διαρκειας προπονησεις, συνηθως το βαζω για φορτιση στο 30-40%.

misa
    Συμμετέχων

το εβαλα τωρα για φορτιση.δε νομιζω οτι δεν θα παει στο 100%,το θεμα ειναι στο ποσο θα μου σβησει παλι.προβληματιζομαι γιατι το ρολοι ειναι αγορασμενο 3 μηνες,καινουργιο δηλαδη.ευχαριστω πολυ παντως

stratus
    Συμμετέχων

Αμα ειναι 3 μηνων στο σερβις αμεσως.Εγω νομιζα οτι ηταν παλιο.

misa
    Συμμετέχων

τελικα μετα απο δευτερο και μαλλον πιο σωστο master reset το ρολοι δειχνει να φτιαχνει.λιγο ακομα και θα το στελνα πισω.

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 1 έως 9 (από 9 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.