Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Παπούτσια / Πρόβλημα με τα Cumulus

Πρόβλημα με τα Cumulus

  • Αυτό το θέμα έχει 9 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 2 έτη πριν από τον χρήστη Nikos Pilikas.
Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 1 έως 10 (από 10 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #125596
    Orfeas26
    Συμμετέχων

    Καλησπέρα αγορά πριν μερικές μέρες τα ASICS Cumulus 24. Την πρώτη φορά που τα έτρεξα σε ταρτάν είχα και ακόμη έχω πόνους στους μυς των ποδιών και κατά την διάρκεια του τρεξίματος ενοχλήσεις στα πέλματα.
    Πριν από αυτά είχα τα Novablast και τα Mizuno Skyrise 2 και πριν χρόνια είχα τα Cumulus 16 γι’αυτό και θέλησα να ξανά πάρω Cumulus.
    Είναι δυνατόν να είναι το παπούτσι τόσο λάθος??

    #125604
    Orfeas26
    Συμμετέχων

    Καμία συμβουλή?? Μπορώ να τα αλλάξω τώρα που τα έτρεξα έστω και μια φορά?

    #125605
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    @orfeas26 Δοκίμασες να τρέξεις με κάποιο άλλο παπούτσι, να δεις αν αυτοί οι πόνοι παραμένουν;
    Το βρίσκω δύσκολο να σου κάνει όλα αυτά ένα παπούτσι και μάλιστα με μόνο ένα τρέξιμο.

    #125609
    Orfeas26
    Συμμετέχων

    Ξανά έτρεξα με τα Skyrise και ήμουν κομπλέ. Φυσικά οι πόνοι στους μυς των ποδιών πέρασαν μετά από 4 μέρες αλλά δεν ένιωσα κάτι στα πέλματα.

    #125625
    Orfeas26
    Συμμετέχων

    Να τα αλλάξω και να πάρω τα Novablast 2 ή να τα κρατήσω και να περιμένω να προσαρμοστεί το πόδι?

    #125626
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    @orfeas26 Είναι πολύ καλυτερο παπούτσι το nova.
    Δε νομίζω να σου τα αλλάξουν όμως.

    #125627
    Orfeas26
    Συμμετέχων

    Τα έστειλα σήμερα το απόγευμα πίσω.
    Και θα πάρω τα Novablast 2.
    Γενικά από ότι ξέρω όταν κάνεις αγορές με πιστωτική μπορείς να γυρίσεις πίσω το προϊόν και να πάρεις τα χρήματα σου πίσω εντός 14 ημερών. Ισχύει γενικά και σε ηλεκτρικες, ηλεκτρονικές συσκευές.
    Πάντως το αντικειμενικά το παπούτσι με ένα τρέξιμο σε ταρτάν δεν έπαθε κάτι.

    #125630
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    @orfeas26 Φυσικά και μπορείς να επιστρέψεις ένα προϊόν αλλά με την προυπόθεση ότι είναι αχρησιμοποίητο.
    Εκτός αν το αναφέρει στην πολιτική επιστροφών.

    #125636
    Orfeas26
    Συμμετέχων

    Τους είπα τι έγινε και μου είπαν ότι μπορώ να τα αλλάξω

    #125639
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    Ε τότε μια χαρά!

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 1 έως 10 (από 10 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.