Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Παπούτσια / Asics novablast 3 ή new balance rebel v4

Asics novablast 3 ή new balance rebel v4

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 1 έως 9 (από 9 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #130396
    DIMK82
    Συμμετέχων

    Είμαι ανάμεσα στα δύο για προπόνηση διαλειμματική αρχικά και σε δεύτερη φάση για γενική χρήση.

    #130397
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    @dimk1982 Για εμένα το Rebel. Ιδίως για κομμάτια.

    #130398
    Geomanos
    Συμμετέχων

    Μόλις σου απάντησε ο ειδικός. Εγώ είμαι από τα άτομα που έχουν κατά ευχαριστηθεί τα Novablast 3. Τώρα είμαι στην αναζήτηση για κάτι νέο και θέλω να πάρω και εγώ το Rebel, αλλά διάβασα και την ανάλυση για το Speed και δεν ξέρω τι να πάρω…

    #130399
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    @manos To Speed είναι και άλλη κατηγορία τιμής, έτσι;
    Εγώ το Rebel το βρίσκω πιο άνετο στα πιο αργά αλλά το Speed υπερέχει ξεκάθαρα όταν ανεβάσεις. Όχι πως το πρώτο δεν πάει γρήγορα.
    Τσέκαρε μόνο την εφαρμογή γιατί το ένα είναι πολύ φαρδύ μπροστά και το άλλο σχετικά στενό.

    Μόλις σου απάντησε ο ειδικός. Εγώ είμαι από τα άτομα που έχουν κατά ευχαριστηθεί τα Novablast 3. Τώρα είμαι στην αναζήτηση για κάτι νέο και θέλω να πάρω και εγώ το Rebel, αλλά διάβασα και την ανάλυση για το Speed και δεν ξέρω τι να πάρω…

    #130400
    Geomanos
    Συμμετέχων

    Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Θα πάω να τα δοκιμάσω και τα 2 και ανάλογα πιο μου ταιριάζει καλύτερα στο πόδι θα πάρω. Αλλά όπως είπες είναι και άλλη κατηγορία τιμής…

    #130401
    DIMK82
    Συμμετέχων

    Έχω τα speed 2 τα οποία σιγά σιγά φτάνουν στο τέλος τους και ενδιαφέρομαι κυρίως για novablast 3 ή rebel v4.Εχω μείνει πολύ ευχαριστημένος από superblast

    #130576
    Geomanos
    Συμμετέχων

    Τελικά αγόρασα τα Rebel. Φανταστικό παπούτσι από τα πρώτα κιόλας χιλιόμετρα!

    #130577
    swimer
    Συμμετέχων

    Συνρέχτη, το τρέχω το συγκεκριμένο από τότε που βγήκε. Αυτό που έγραψε ο Νίκος στην παρουσίαση του ότι είναι σε κάποια κομμάτια πιό γρήγορο και από carbon plate τα λέει όλα και με απόλυτη σταθερότητα. Μέχρι τώρα που φορούσα τα saucony speed 2 και 3 έκανα και ασκήσεις ισορροπίας ταυτόχρονα. Συν ότι το αφήνει το πόδι ξεκούραστο ακόμα και μετά από αρκετά χιλιόμετρα που δεν είναι αυτή η αποστολή του.

    #130578
    Geomanos
    Συμμετέχων

    Ισχύει αυτό . Χθες τα έβαλα πρώτη φορά σε διαλειμματική στο γήπεδο και ένοιωθα τόσο καλά τα πόδια μου που ενώ έκανα και παραπάνω επαναλήψεις δεν μου έβγαλε κούραση στα πόδια. Ο ρυθμός που τα έτρεχα ήταν στο 4min/km Και πραγματικά ήταν άψογο.

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 1 έως 9 (από 9 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.