Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Υγεία & Τραυματισμοί / Αλυσοπρίονο vs kalogeridis σημειωσατε 1…

Αλυσοπρίονο vs kalogeridis σημειωσατε 1…

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 1 έως 6 (από 6 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Kalogeridis
    Συμμετέχων

Υπ ατμον η συμμετοχή μου σε ανοιξιάτικο μαραθώνιο μετά το σφαγείο που πέρασα το πόδι μου κατά την κοπή ξύλων… Ευτυχώς δεν είχα απώλειες αλλά η ζημιά είναι αρκετή να με βγάλει εκτός πλάνου. Για τουλάχιστον 5 μέρες ακόμα θα έχω τα ράμματα και σε αναμονή για την κατάσταση που θα είναι το πόδι αμέσως μετά…

chriskapsio
    Συμμετέχων

Περαστικά Παναγιώτη! Ελπίζω να μείνεις απλά στην ουλή και να μπεις γρήγορα στο πρόγραμμα για το στόχο σου.

Kalogeridis
    Συμμετέχων

Καλημέρα Χρήστο! Σε ευχαριστώ πολύ!
    Οι τομές είναι στο σημείο που βρίσκονται οι τελευταίες (ψηλά) τρύπες για τα κορδόνια. Η πίεση από τα κορδόνια θα είναι μεγάλη, όπως μεγάλες θα είναι και οι τριβές.

Elda
    Συμμετέχων

Περαστικα Παναγιωτη. Ο τζατζικης μας γλωσσοφαγε και τους 2 να μας βγαλει εκτος αγωνα να παρει μονος του ολη τη δοξα του gorun. Εμεινε πισω στις προπονησεις, εκανε τα LR Δευτερα Τεταρτη Παρασκευη στα καπακια για να μας φτασει και μετα μας εριξε κι ενα βουντου και παπαλα και οι 2 μας! Αντε και καλη μας επανοδο, εσυ τουλαχισρον δεν αργεις, εμενα να δω ποσο θα μου παρει.

Kalogeridis
    Συμμετέχων

Περαστικά Μαρία! Εύχομαι να έχεις γρήγορη επιστροφή. Εγω είμαι συνηθισμένος στα βουντού του Τάσου. Μάλλον τώρα έπεσε καραφλη μαγεία από τον ψηλό!

ΜΑΝΩΛΗΣ
    Συμμετέχων

Παναγιώτη και Μαρία, Περαστικά και στους δυο σας!

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 1 έως 6 (από 6 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.