Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Παπούτσια / Επιλογή από sportsdirect

Επιλογή από sportsdirect

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 1 έως 10 (από 10 συνολικά)
  • Συντάκτης
    arris
    Συμμετέχων

καλημέρα σε όλους, στο sportsdirect έχει καλές τιμές σε κάποια new balance (rebel, echo, propel). Τι προτείνετε για ερασιτεχνική χρήση (αργό τρέξιμο) για 5-10 χλμ σε διάδρομο είναι ή και ασφαλτο/χωματόδρομο;

Echetlos
    Συντονιστής

Καλημέρα, Άρη.
    Δες το Propel. Υπάρχει και review.

chriskapsio
    Συμμετέχων

@arris γνωρίζεις αν στο sportsdirect οι αγορές θα περάσουν από τελωνείο με επιπλέον φπα και δασμούς??

arris
    Συμμετέχων

Μάλλον όχι. Έχω στείλει όμως και email στην εταιρία, όταν μου απαντήσουν θα ενημερώσω.

arris
    Συμμετέχων

παράγγειλα τελικά τα rebel, ευχαριστώ για τη βοήθεια.
    Όταν παραλάβω θα ενημερώσω για χρεώσεις τελωνείου.

Thodoris75
    Συμμετέχων

Παρήγγειλα κι εγώ τα propel v2 καθώς η τιμή ήταν πειρασμός .
    Για το τελωνείο θα δείξει σε 15 μέρες !

Echetlos
    Συντονιστής

@bouzou Υπ’ όψιν, το Propel v2 έχει αρκετά διαφορετικό πάτημα από το v1. Δεν είναι το ίδιο μαλακό, η ρύθμιση του FuelCell είναι πιο σφιχτή.

Thodoris75
    Συμμετέχων

@echetlos ευχαριστώ Νίκο …διάβασα σχετικά review . Παρ όλα αυτά το κατατάσσουν ανάμεσα μεταξύ rebel (σκληρό) prism (πιο μαλακό) .Φαντάζομαι θα έχει πολυεπίπεδη χρήση και θα θυμίζει το ride της saucony .
    Αυτήν την ακριβώς αίσθηση θέλω καθώς το glycerin 19 μου έπεσε πολύ μαλακό και το sl20 που πήρα πρόσφατα δεν είναι για κουρασμένα πόδια και αργά τρεξίματα.
    Θα δούμε

Aris 910XT
    Συμμετέχων

Το είδα και εγώ το propel στα 48 ευρώ αλλά:
    “Dear Sir/Madam,

Thanks for reaching us,

Unfortunately we unable to advice on the any tax fee before the parcel reach the destination.

Thank you
    Customer service”

Thodoris75
    Συμμετέχων

@aris910xt. Προς το παρόν απ’ την πορεία του δέματος δεν νομίζω να πληρώσω επιπλέον κάτι. Στέλνουν πρώτα το δέμα Ολλανδία επομένως όταν θα έρθει στην Ελλάδα δε θα περάσει εκτελωνισμό. Θα ενημερώσω όταν φτάσει .

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 1 έως 10 (από 10 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.