Κωνσταντεια 2019

Αυτό το θέμα περιέχει 1 απάντηση, έχει 1 φωνή, και ανανεώθηκε τελευταία από  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ 3 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 1 έως 2 (από 2 συνολικά)
  • Συντάκτης

Kαλησπέρα δρομείς.
    Εχοντας τρέξει αρκετους αγωνες σε αττικη αθηνα κτλ ηρθε η ωρα να τιμήσω και την πολη μου
    Κωνσταντινεία 2019 το σαββατο 25/5/19 σε ιπποδρομο σε μαρκοπουλο
    Απογευματινός αγωνας χωρις συναγωνισμό (οτι γράψει το miband 😉 ) σε μια ωραια διαδρομή και κατι διαφορετικό
    flat διαδρομή 8 χιλιομετρων που θα ειναι προπονητικού χαρακτηρα αγωνας και το σκαλοπατι μου για να περασω απο τα 5 στα 10 χιλιομετρα σιγα σιγα.
    Ως τωρα σε μερικες προπονησεις εχω κάνει 7,59 σε 53:01 για να δούμε και στα 8…

Καλησπέρα σκέψεις απο τον χτεσινό αγώνα μου σε μέρος μου σε μαρκοπουλο
    1 κόσμος αρκετός δεδομένου το σκ των εκλογών
    2 οργάνωση θα μπορούσε λίγο καλυτερα να είχε προστατευτικα κάγκελα για να μην μπαίνει όλος κοσμος στον τερματισμό μα δει τους φίλους του ν τερματίζουν
    3 ίσως θα έπρεπε να αλλάξει η θέση της εκκινήσης κ να ερθει λίγο πιο πάνω προς το παρκιγκ
    4 δεν είχε χρονόμετρηση αλλ δεν με ενοιαζε ο αγώνας δεν ήταν διαγωνιστικος
    5 για δωρεάν αγώνα ειχε σε τερματισμό τσαντα με καλουδια.νερο μπανάνα χυμό cup cake μπάρα δημητριακών κρασί και κουπόνι 25% έκπτωση για τα κατάστημα Admiral για τ παιδιά αντί για κρασί νατσος.. Κ. Σε άλλα παμε κ δίνουμε 5 ευρώ και δεν έχει καν νερό σε διαδρομή..
    6 στα τις διαδρομής 1 χιλιόμετρο σε δρόμο. 2ομεχρι 6ο αγροτικός δρόμος με 5οβκ 6 ανηφόρα .αναμεσα απο συκιές κ ελιες και 6 μέχρι 8 τον τερματισμός δρόμος. Ανεφοδιασμός σε 3ο κ 6 χιλιόμετρο

Από χρόνο μιας κ ήταν προπόνηση για μένα για να δω τις δυνάμεις μου σε 10 και αν μπορώ να περάσω σε αυτό έκανα 57.12 κάπου. Εκεί..
    Ποιο πολύ από ολα χαρηκα που έτρεξε τον πρώτο της αγώνα η μεγαλη μου κόρη κ μπου τερμάτισα αγκαλιά με τις 2 κόρες μου…
    Να είμαστε καλά κ του χρόνου..

Ανεβάζω κ το link με την διαδρομή

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 1 έως 2 (από 2 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.