Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Υγεία & Τραυματισμοί / Οταν ελπιζεις μονο στο Θεο ..

Οταν ελπιζεις μονο στο Θεο ..

  • Αυτό το θέμα έχει 7 απαντήσεις, 4 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 3 έτη πριν από τον χρήστη giorgosgr.
Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 1 έως 8 (από 8 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #121747
    stratus
    Συμμετέχων

    theos

    • Το θέμα τροποποιήθηκε 3 έτη πριν από τον/ην stratus.
    #121750
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    Πάλι ο δικέφαλος;

    #121751
    stratus
    Συμμετέχων

    Ναι Νικο και μαλλον 2ου βαθμου.Αυτο που μου ειπε ειναι οτι λογω των προβληματων της μεσης,ασχετα αν ειμαι ασυμπτωματικος,δημιουργουνται τα προβληματα στους δικεφαλους και ο σκοπος ειναι να κραταω χαλαρη τη μεση

    Ο τιτλος ειναι εντελως χιουμοριστικος αφου ετσι και αλλιως,αυτα ειναι μεσα στο παιχνιδι,αγωνες δεν εχουμε οποτε κανω υπομονη.Οχι τιποτα θα δει τον τιτλο ο Ηλιας και θα τα παρει στο κρανιο

    #121752
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    Πω ρε φίλε, κατάρα έχει πέσει σ’ αυτό το πόδι!
    Φαντάζομαι επειδή είναι διαρκώς σφιγμένος κι άκαμπτος, όχι ότι έκανες κάποια πολύ γρήγορη προπόνηση, ε;
    Περαστικά.

    Κι ο @big-blue εκεί έχει εναποθέσει τις ελπίδες του πλέον.

    #121753
    stratus
    Συμμετέχων

    Ετσι οπως τα λες.Απο την κωλομεση σφιγγει και καποια στιγμη κανει τη ζημια.Γυρω στο 4.45 πηγαινα Νικο,αλλα στην αρχη εδωσε ενα πολυ μικρο τσιμπημα και μαντεψε αν εγω σταματησα.
    Σαν να μην φτανει αυτο η κορη αντι να πηδηξει 4-5 χρονια στο Πανεπιστημιο,να γλυτωσω τα λεφτα στους γιατρους,ακομα στο 2ο εξαμηνο ειναι.Προχθες πειραματιζοταν επανω μου για να καταλαβεις.

    • Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 3 έτη πριν από stratus.
    #121755
    big-blue
    Συμμετέχων

    Καλημέρα στους συμπάσχοντες.
    Εγώ πέρασα ένα βαρβάτο διήμερο λουμπάγκο σαν της Νοταρά αλλά τώρα είμαι καλύτερα.
    Έχουμε σμπαραλιασμένη μέση, τι να κάνουμε…
    Με τόσες ώρες καθιστικής δουλειάς, κάποια στιγμή θα με σηκώσουν με γερανό.
    Έχω δει όλα τα βίντεα της Μουστάκα για οσφυαλγία-ισχυαλγία:)
    Μην ελπίζετε σε θεούς και δαίμονες, ίσως ο Iron man να είναι μια κάποια λύση
    * 57 χλμ σε 23 μέρες…

    #121768
    stratus
    Συμμετέχων

    Το ξεκινησα ως πλακα,αλλα μετα τα αποτελεσματα η διαπιστωση ειναι οτι σιγουρα θα χρειαστω βοηθεια απο το υπερπεραν για να ξανατρεξω,δυστυχως.

    #121772
    giorgosgr
    Συμμετέχων

    🙁 φιλε δεν ξερω τι εχεις αλλα γνωμη μου ειναι να μην το βαλεις κατω .εχω 4 χειρουργεια στο ενεργητικο μου και ισως καποια στιγμη παω για 5 στην μεση .

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 1 έως 8 (από 8 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.