Olympus Marathon

  • Αυτό το θέμα έχει 5 απαντήσεις, 2 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 4 έτη, 9 μήνες πριν από τον χρήστη chamav.
Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 1 έως 6 (από 6 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #109244
    chamav
    Συντονιστής

    Ήρθε η εποχή του χρόνου για τον αγώνα στον Όλυμπο. Είναι η τρίτη φορά που θα προσπαθήσω να βρεθώ επιτέλους εκεί, τις προηγούμενες δυο δεν κατάφερα καν αυτό λόγω υποχρεώσεων. Δεν υπόσχομαι ούτε τερματισμό, ούτε αφηγήσεις, παρά μόνο φωτογραφίες ως συνήθως.

    Παρέα με τον @antonishatziapostolou, με τον οποίον εδώ και έξι μήνες κάθε ΣΚ ήμασταν στον Υμηττό μαζί. Αντώνη, βοήθα κι εσύ, να βοηθήσω κι εγώ να φτάσουμε όπου φτάσουμε.

    #109258
    Γιώργος Κ
    Συμμετέχων

    @chamav
    Ο Όλυμπος αγωνιστικά είναι μια μακριά ανάμνηση για μένα, την οποία θυμάμαι και ευχάριστη και επίπονη (τα γόνατά μου και οι κοιλιακοί μου κυρίως). Αυτός είναι και ο λόγος που πλέον πάω μόνο ορειβατικά.
    Αλλά εσένα σου εύχομαι να πας επιτέλους, και να τα πας καλά και να ευχαριστηθείς τον όλο αγώνα. Δώσε μας το bip σου!!!

    #109262
    chamav
    Συντονιστής

    Σε ευχαριστώ Γιώργο. Bib 995

    #109402
    chamav
    Συντονιστής

    OM1

    Δυστυχώς, λόγω μιας αστοχίας με την κάμερα δεν έχω πολλές φωτογραφίες, μονάχα λίγες από την κορυφή.

    OM2
    OM5
    OM6

    Όσον αφορά στον αγώνα, πήγαν όλα καλά και εντός των ορίων μέχρι τα Πριόνια. Στα Πριόνια ήμουν στους 2-3 τελευταίους που επέτρεψαν να συνεχίσουν. Αν και είχα αποφασίσει να σταματήσω εκεί, γιατί ένιωθα τις δυνάμεις μου να με εγκαταλείπουν, τελικά παρασύρθηκα και συνέχισα, με αποτέλεσμα να τερματίσω στις 11:30 ώρες, με αρκετή ταλαιπωρία μέσα στον Ενιπέα.

    #109442
    Γιώργος Κ
    Συμμετέχων

    @chamav
    Είδα καλά στα αποτελέσματα, 11 ώρες έκανες;
    πώς τα πέρασες; τουλάχιστον σας έξανε καλό καιρό!!!
    το 4¨30 του Ισπανού είναι νέο ρεκόρ; Ο Σελέτης έσπασε το ρεκόρ του Θεοδωρακάκου;
    Σε πυροβόλησα με ερωτήσεις ε; Καλή ξεκούραση συντρέχτη.

    #109444
    chamav
    Συντονιστής

    Καλά τα πέρασα, μέχρι τα Πριόνια, μετά ταλαιπωρήθηκα. 11:30 ώρες!

    Ο καιρός ήταν μια χαρά, λίγη συννεφιά στην αρχή, δροσιά μετά χωρίς κρύο στα ψηλά. Στον Ενιπέα έκανε ζέστη φυσικά, αλλά όχι κάτι το εξαιρετικό.

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 1 έως 6 (από 6 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.