Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Παπούτσια / Ετοιμοθάνατα τα turbo 2;;;;

Ετοιμοθάνατα τα turbo 2;;;;

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 1 έως 9 (από 9 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Γιάννης Παρτάλης
    Συμμετέχων

Μετά από μόνο 600χλμ και με το 80% σε άσφαλτο παρατήρησα αυτό το σκίσιμο στην εξωτερική πλευρά και των δύο παπουτσιών. Έχει τύχει σε κάποιον από εσάς σε τόσο σχετικά καινούργιο και όχι και φθηνό παπούτσι; Να πω επίσης ότι έχω ελαφρό υπερπρηνισμό αλλά δεν έχει ξανασυμβεί σε προηγούμενα παπούτσια που είχα πάνω από 1000χλμ. Κρίμα δεν το βλέπω για πολύ ακόμη και έκανα αμάν για να το βρω.
    turbo2

Babinovski01
    Συμμετέχων

Εμένα στα 700 κατι χλμ και το 100% των προπονήσεων να είναι στον δρομο έχουν αρχίσει να μου προκαλουν τραυματισμόυς ο ένας εκ των οποίων με άφησε έκτος για σχεδόν ένα μήνα οπότε τα έχω αποσύρει.

TAKISSS
    Συμμετέχων

Εμένα στα 1250 χλμ οι πρώτοι πόνοι στα γόνατα σε LR με τεμπο τα τελευταια 8 χλμ. Σκυλιά μαύρα. Βρήκα και πήρα δεύτερο ζευγάρι πριν ενα μηνα απο ebay αμερική στα 140 ευρώ. Το μοναδικό παπούτσι που παίρνω ιδιο και δευτερο ζευγάρι.

Γιάννης Παρτάλης
    Συμμετέχων

Με ενδιαφέρει να μάθω περισσότερο για το συγκεκριμένο σκισιματάκι που δημιουργήθηκε αν φυσικά ανέβασα σωστά την φώτο. Ευχαριστώ.

TAKISSS
    Συμμετέχων

Εγω δεν μπορω να δω φωτογραφία. Για προσπάθησε να την ξανανεβάσεις.

Γιάννης Παρτάλης
    Συμμετέχων

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος πως να το κάνω;

Γιάννης Παρτάλης
    Συμμετέχων

t2

Echetlos
    Συντονιστής

@akanes21 “Μπορείτε να εισάγετε στη Δραστηριότητά σας τον σύνδεσμο (URL) της εικόνας που βρίσκεται σε μια από τις δωρεάν υπηρεσίες φιλοξενίας εικόνων, όπως τα Instagram, Flickr, Cloudup, Photobucket και η εικόνα θα ενσωματωθεί αυτόματα.”

Γιάννης Παρτάλης
    Συμμετέχων

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 1 έως 9 (από 9 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.