Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Αγώνες / 12o ioannina Lake run 22-23/9/2018

12o ioannina Lake run 22-23/9/2018

Αυτό το θέμα περιέχει 2 απαντήσεις, έχει 3 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Steven Tsok 11 μήνες, 2 εβδομάδες πριν.

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 1 έως 3 (από 3 συνολικά)
  • Συντάκτης

tzatzikis90
    Δρομέας

Αν καταφέρω να βρω τρόπο απ τη δουλειά θα πάω (έχω κάνει ήδη εγγραφή), αλλά μου γεννήθηκε σήμερα μια απορία. Δεδομένης της συμμετοχής μου στον ΚΜΑ το Νοέμβρη, έχει να μου προσφέρει κάτι ένα επίπεδο τριανταρι ως προπόνηση για εκεί ή τζάμπα η συμμετοχή;

Επίσης δηλώστε συμμετοχές όσοι θα είστε και χρόνους στόχους μήπως συντρεξουμε!

aRiSTiDiS
    Δρομέας

Δέν θα πάω, λόγω φορτωμένου προγράμματος αλλά θα πάνε πολλοί γνωστοί μου.
    Θα πάω 1 εβδομάδα μετά (30/9) στο 30ρι στην Ψάθα, που είναι κοντά και δεν θα χάσω όλο το Σ/Κ.
    Η περίοδος είναι ιδανική για να κανεις δοκιμές. Ανάλογα με το προπονητικό πλάνο σου, είτε ώς ένα LR λίγο πιο γρήγορο από τα συνιθισμένα, είτε ημιαγωνιστικά δοκιμάζοντας ρυθμό μαραθωνίου (σε μικρότερη απόσταση και πιο εύκολη διαδρομή), είτε full αγωνιστικά (τότε ίσως σε βγάλει 1-2 βδομάδες εκτός προετοιμασίας, αν δεν το είχες ήδη στο πλάνο)

Steven Tsok
    Δρομέας

Καλημέρα…. Θα συμμετάσχω πρώτη φορά στο συγκεκριμένο αγώνα και ελπίζω να δώσω συνέχεια στις πολύ καλές επιδόσεις του φετινού καλοκαιριού. Στοχεύω σε μία επίδοση κοντά στις 3 ώρες στο Μαραθώνιο της Αθήνας και πιστεύω ότι είναι ιδανική περίοδος για δοκιμές σε διάφορα θέματα. Καλή επιτυχία σε όλους.

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 1 έως 3 (από 3 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.