Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Αγώνες / 34ος Μαραθώνιος Αθήνας 2016

34ος Μαραθώνιος Αθήνας 2016

Τοποθέτηση ετικέτας: 

  • Αυτό το θέμα έχει 378 απαντήσεις, 58 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 7 έτη, 3 μήνες πριν από τον χρήστη Etien.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 136 έως 150 (από 379 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #9295
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    Ε, κάποια κρούσματα τα είχαμε πέρισυ, οπότε ας το σιγουρέψω… 😛

    #9296
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    @Elda Αυτό Μαρία, ούτε την Πρωταπριλιά δεν λέγεται..!!!

    #9297
    Elda
    Συμμετέχων

    Χαχα, ε τοτε ειναι επικινδυνος ο Τυμβος, μπορει να σε παρασυρουμε!

    #9298
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    Πλάκα πλάκα, εκεί που θα είστε όλοι άνετοι και γελαστοί, μπορεί και να ζήλευα.
    Ενώ στο 39ο, νοιώθω πάντα δικαιωμένος όπως σας βλέπω…χαχαχα!

    #9300
    Skakinen
    Συμμετέχων

    Πολύ βαθυστόχαστες κουβέντες!!

    #9315
    GIORGIS81
    Συμμετέχων

    Άκουσα ότι φέτος τα μπλοκ θα είναι 10

    #9491
    prof
    Συμμετέχων

    Διαδρομη 2Κ στη θεσσαλονικη που να μοιαζει με την κλασικη;

    #9492
    prof
    Συμμετέχων

    Στην ανηφορα της κλασικης!
    Ειναι η πρωτη φορα που θα τρεξω το μαραθωνιο της αθηνας και θελω να βαλω και ανηφορες στην προπονηση μου

    #9493
    big-blue
    Συμμετέχων

    Το 25ο του μαραθωνίου της Θεσσαλονίκης, στη σιδενορ. Αν κ τις κλασικής άλλες είναι πιο έντονες (άλεξ πακ) και οι περισσότερες ανεβοκατεβάσματα.
    Αν εισαι καλά προπονημένος δε θα σε κόψουν οι ανηφόρες, αρκεί να μην τις κοπανήσεις

    #9690
    big-blue
    Συμμετέχων

    Τα λεωφορεία για Μαραθώνα φεύγουν από Σύνταγμα, Μεταξουργείο κ Εθνική Άμυνα;
    Σκέφτομαι να κλείσω ξενοδοχείο ως το τέλος Αυγούστου

    #9693
    Elda
    Συμμετέχων

    ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΙ ΒΑΔΙΣΤΩΝ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ

    Η μεταφορά γίνεται ταυτόχρονα από τέσσερα διαφορετικά σημεία στο κέντρο της Αθήνας, από τις 5:30 έως τις 6:45 (ΠΡΟΣΟΧΗ: Για το σημείο επιβίβασης στο σταθμό ΦΙΞ έως τις 06.15). Μετά τις 6:45 (για το σημείο επιβίβασης στο σταθμό ΦΙΞ μετά τις 6.15) δεν είναι δυνατή η μεταφορά των συμμετεχόντων με οχήματα της Οργανωτικής Επιτροπής.

    Οι δρομείς πρέπει να βρίσκονται στον χώρο της εκκίνησης τουλάχιστον μία ώρα πριν από την ώρα εκκίνησης του αγώνα (το αργότερο έως τις 8:00).

    Σημεία επιβίβασης:

    1. Στάση Μετρό Γραμμή 3 “Ευαγγελισμός”, κατά μήκος της Λεωφόρου Βασ. Σοφίας. Επιβίβαση από την πλευρά ανόδου.

    2. Στάση Μετρό Γραμμή 2 & 3 “Σύνταγμα”, κατά μήκος της Λεωφόρου Βασ. Αμαλίας. Επιβίβαση και από τις δύο πλευρές του δρόμου.

    3. Στάση Μετρό Γραμμή 3 “Κατεχάκη”, κατά μήκος της Λεωφόρου Μεσογείων. Επιβίβαση από την πλευρά ανόδου.

    4. Στάση Μετρό Γραμμή 2 “Συγγρού-Φιξ”, κατά μήκος της Λεωφόρου Συγγρού. Επιβίβαση από την πλευρά ανόδου (έξοδος μετρό “Συγγρού”. Αναχώρηση τελευταίου λεωφορείου στις 6.15πμ

    http://www.athensauthenticmarathon.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=107&Itemid=142&lang=el

    #9701
    big-blue
    Συμμετέχων

    Ευχαριστώ Μαρία.

    #9937
    Stratos_al
    Συμμετέχων

    Ρε παιδιά σας ζηλεύω….
    έχετε αρχίσει την προετοιμασία σας κανονικά και το άγχος που κυριεύει τους δρομείς ….
    Καλή και συνετή προετοιμασία εύχομαι σε όλους και πολύ πιθανόν να βρεθώ κι εγώ στη Φειδιπίδου με τον Echetlos να σας καμαρώσω.
    Αν όλα πάνε όπως τα προετοιμάζω θα έχω ξεμπαρκάρει μέχρι τότε για κάτι σεμινάρια και θα είμαι τυχερός στη γιορτή μου ανήμερα να παραστώ έεστω κι έτσι στη ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΟΡΤΗ.

    #10338
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    Ψάχνω 2 συμμετοχές για το 10άρι.
    Ευχαριστώ!

    #10554
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    Ξέρει κανείς πώς μπορούμε να πάρουμε συμμετοχή από τα “πακέτα” που έχουν οι διάφοροι χορηγοί, σύλλογοι κτλ;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 136 έως 150 (από 379 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.