HOKA RINCON

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 1 έως 4 (από 4 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #115058
    MITSOS
    Συμμετέχων

    Καλησπέρα,

    φοράω τα hoka clifton 5 και φίλος μου σύστησε τα hoka rincon για μαραθώνιο. Έχετε κάποια άποψη για το συγκεκριμένο παπούτσι;

    #115060
    Vasilis Giannaris
    Συμμετέχων

    Το έχω παραγγείλει σε δέκα μέρες θα ξέρω τι παίζει αλλά λένε ότι είναι πολύ καλό καλύτερο απο το clifton, ποιο γρήγορο και ελαφρύ. Εγω θα το πάρω για δεύτερο να μοιράσω τα χλμ με το ζουμ 3

    #115072
    vasilis lar
    Συμμετέχων

    Σίγουρα πιο ελαφρύ και γρήγορο από το Clifton αλλά το ότι είναι καλύτερο, και μάλιστα ”πολύ” καλύτερο, όπως αναφέρεται(προσωπικά δεν το άκουσα ούτε το διάβασα) σίγουρα θα είναι εκπληκτικό μια που το Clifton 6 είναι κατά την γνώμη την δική μου (και 2 άλλων της παρέας) η καλύτερη έκδοση αυτού του μοντέλου….αλήθεια μπορούν να συγκριθούν Clifton και Rincon η βρίσκονται σε διαφορετική κατηγορία;;

    #115074
    Vasilis Giannaris
    Συμμετέχων

    Εγω έγραψα ότι Είναι Πολύ καλό και καλύτερο απο το clifton. Απο κριτικές στο youtube σε όσα συγκριτικά υπάρχουν το δίνουν καλύτερο απο το clifton 6 που όντως το θεωρούν εφάμιλλο του clifton 1 που θεωρείται το καλύτερο clifton. Εγω έχοντας φορέσει το 3 το 4 και το 5 μου θύμισε σε αίσθηση οταν το δοκίμασα το 3 στο ποιο ελαφρύ.

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 1 έως 4 (από 4 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.