Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Αγώνες / Run Greece Καστοριάς.

Run Greece Καστοριάς.

  • Αυτό το θέμα έχει 5 απαντήσεις, 4 φωνές και ενημερώθηκε τελευταία φορά 4 έτη, 11 μήνες πριν από τον χρήστη Vicky.
Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 1 έως 6 (από 6 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #107972
    Vicky
    Συμμετέχων

    Σήμερα το πρωί πήγα στην Καστοριά όπου έτρεξα στον παραπάνω αγώνα. Ο αγώνας γίνεται δίπλα στην λίμνη, περιμετρικά της πόλης. Η διαδρομή πραγματικά είναι πολύ ωραία…
    Πήρα μέρος στα 10km.
    Είχα αρκετό καιρό να τρέξω ένα αγωνιστικό δεκάρι, γιατί τελευταία τρέχω μεγαλύτερες αποστάσεις.
    Το καλύτερο δεκάρι που είχα ήταν 47:25
    Στόχος μου σήμερα ήταν να γράψει 46 μπροστά.
    Ο αγώνας μου βγήκε πολύ καλά…ο χρόνος μου 45:24…

    #107974
    Elda
    Συμμετέχων

    Mπραβο Βικη, καταπληκτικη, 2 λεπτα κατω σ αυτο το επιπεδο και χωρις να κανεις στοχευμενη προπονηση για δεκαρι, σουπερ! Κι εγω 47:26 εχω, μακαρι να σου μοιασω σε χρονο την επομενη φορα που θα τρεξω δεκαρι. Καλα, δεν τρεφω αυταπατες, εχω πολυ δρομο ακομα για το 45, αν το πιασω και ποτε. Πες και για το βαθρο που διαβασα σε σχετικο αρθρο, Σονια Τσεκινι (η νικητρια του μαραθωνιου Θεσσαλονικης και σπουδαια αθλητρια) πρωτη κι εσυ τριτη, τεραστια επιτυχια, μην την κρατας κρυφη!

    #107976
    Skargas
    Συμμετέχων

    Μπράβο Vicky,για την πολύ καλή επίδοση!!! Η διαδρομή,εκπληκτική…!!! Ήμουν κι’εγώ εκεί, έτρεξα στον ημί, και έγινε από τις αγαπημένες μου!!! Είναι η πρώτη φορά, που δεν με πείραξε, που επαναλαμβάνονταν δύο φορές, η ίδια διαδρομή!!!

    #107978
    Vicky
    Συμμετέχων

    @Skargas σε ευχαριστώ..
    Μαρία η εταιρεία που έκανε τη χρονομέτρηση είναι η γνωστή “αγαπημένη” μας που βγάζει κάθε χρόνο τα αποτελέσματα για τον αγώνα της Θεσσαλονίκης… Στα αποτελέσματα λοιπόν σήμερα είχαν βγάλει το όνομά μου στην τρίτη θέση της γενικής γυναικών. Όμως στην τρίτη θέση ήταν μια άλλη γυναίκα…η οποία δεν εμφανίστηκε μετά στην απονομή…
    Μετά από κανένα τρίωρο στη σελίδα της η εταιρεία διόρθωσε τα αποτελέσματα…
    Έτσι είμαι τέταρτη γενικής και πρώτη στην ηλικιακή κατηγορία μου…
    Ο ΣΕΓΑΣ στην ανακοίνωσή του με εμφανίζει τρίτη, πιθανά γιατί πήρε από την εταιρεία το λάθος αποτέλεσμα….

    #107986
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    @vicky Μπράβο και πάλι, Βίκυ!
    Θυμάμαι που για καιρό οι προπονήσεις σου πήγαιναν καλά αλλά οι αγώνες όχι όπως θα ήθελες.
    Ήρθε όμως το πλήρωμα του χρόνου αυτή την σεζόν!

    #107992
    Vicky
    Συμμετέχων

    Σε ευχαριστώ Νίκο (@Echetlos)…
    Πλέον αποτυπώνεται στα αποτελέσματα η συστηματική προπόνηση που κάνω…

Επισκόπηση 6 δημοσιεύσεων - 1 έως 6 (από 6 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.