Ρολοι με gps

Αυτό το θέμα περιέχει 7 απαντήσεις, έχει 5 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  nikos19 1 μήνας πριν.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 1 έως 8 (από 8 συνολικά)
  • Συντάκτης

nikos19
    Δρομέας

Καλημερα συντρεχτες ψαχνω ρολοι να αντικαταστησω 220 που εχω και εχω βρει ενα garmin 35 εχει κανεις αποψη για το συγκεκριμενο η να παω σε κατι πιο γνωστο οπως το 235 σας ευχαριστω.

stratus
    Δρομέας

@nikos19 Απο οτι θυμαμαι το 35 δεν ειναι αδιαβροχο και εννοω οτι ουτε βροχη αντεχει και εχει θεματακια με το gps δεκτη.Αργει να βρει δορυφορους,σε δειχνει αλλου για αλλου κλπ

Roberto4Carlos
    Δρομέας

Νομίζω η φυσική εξέλιξη ειναι τα 230/235 !

nikos19
    Δρομέας

Σαν μοντελο το 35 ειναι μεταγενεστερο απο το 230 η 235 αλλα νομιζω εχει λιγοτερα καλουδια απο αυτα

Ανώνυμος

Nikos αν κ ειναι ακριβοτερο δες το 735 ,φοβερο

Κάτοχος του 35 και του 235.
    Να σου πω τώρα ότι φοράω το 35!
    Δεν έχει να ζηλέψει τίποτα.
    Με λευκό λουρί μια χαρά φινέτσα.
    Νταξ άμα θέλεις να το φορτώσεις με κάτι ψευτοεφαρμογες (καιρος, ειδοποιήσεις κτλ) είναι καλύτερο, όχι ότι δεν τα έχει και το 35! Απλά δεν τα υποστηρίζει τόσο η μικρή και ασπρόμαυρη οθόνη.
    Απλά εγώ τα έχω γραμμένα αυτά.
    Από αυτα που είναι στα θετικά στο 235 είναι ότι σου βγάζει σε πραγματικό χρόνο το elevation. Ενώ στο 35 θα το δεις αφού κανείς συγχρονισμο με το κινητο.
    Με 200€ διαφορα νομίζω πια (ακριβότερο το 235)! Ψηφίζω το 35!!!
    *Το 230 και 220 δεν έχουν σφυγμούς καρπού!

Επίσης βλέπω κάτι για αδιάβροχο κτλ. Μια χαρά το φοράω και σε θάλασσα και πισίνα και δεν έχει πάθει τίποτα.
    Ούτε με τους δορυφόρους κτλ που διαβάζω.
    Π

nikos19
    Δρομέας

Ευχαρστω πολυ ολους για την πολυτιμη βοηθεια σας και ειδικοτερα τον χρηστο που με βοηθησε πολυ, φιλε petaloudas το 735 το ξερω οτι ειναι εξαιρετικο αλλα νομιζω εχει και 400 ευρωπουλα οποτε παμε για αλλα,καλο βραδυ σε ολους.

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 1 έως 8 (από 8 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.