Αρχική / Θέματα / Δρομικά θέματα / Αγώνες / Ημιμαραθώνιος ΣΔΥΑ – 23/2/2020

Ημιμαραθώνιος ΣΔΥΑ – 23/2/2020

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 16 συνολικά)
  • Συντάκτης
    tzatzikis90
    Συμμετέχων

Καλησπέρα!

Για πείτε.. Συμμετοχές, στόχο κλπ!

Προσωπικά γράφτηκα για να τεστάρω τις δυνάμεις μου ενόψει Μεγαλέκου μιας και θεωρούμαι πλέον (προσωρινά τουλάχιστον) Αθηναίος καθώς η αγαπημένη Καλαμπάκα φέτος πέφτει νομίζω σχετικά κοντά και δεν θέλω να κάψω το τελευταίο μεγάλο LR εξαιτίας του αγώνα εκεί.

Τώρα για να είμαι ειλικρινής, στόχο ακόμα δεν είμαι βέβαιος. Θα επιδιώξω ότι καλύτερο τυχόν μπορώ αλλά δε γνωρίζω με σιγουριά τι ακριβώς μπορεί να είναι αυτό. Ιδανικά θα ήθελα να τερματίσω με ένα μέσο γύρω στο 5.

Εσείς!?

• Το θέμα τροποποιήθηκε 8 μήνες, 1 εβδομάδα πριν από tzatzikis90
    • Το θέμα τροποποιήθηκε 8 μήνες πριν από Echetlos
    Elda
    Συμμετέχων

Παρουσα, αν μου βγουν οι προπονησεις μεχρι τοτε, θα προσπαθησω για οριακο sub 5 pace. Ξεκιναμε μαζι (αν ειμαστε στο ιδιο μπλοκ, τι ημι δηλωσες?) και αν νιωθεις καλα φευγεις. Ο ημι της Καλαμπακας δεν ειναι αργα, 4 εβδ πριν το Μεγαλεκο πεφτει, ακριβως οπως και περισυ, εμενα με βολευει μια χαρα, θα κανω 2 32αρια, ενα πριν και ενα μετα απο αυτον.

tzatzikis90
    Συμμετέχων

Μαράκι καταρχάς δεν θυμάμαι να μου ζήτησε πουθενά χρόνο, απλή εγγραφή ήταν. Όσον αφορά το τι θα κυνηγήσω, δεν ξέρω καθόλου σε τι φάση βρίσκομαι κι έτσι θα ακολουθήσω πολύ συντηρητική στάση. Σκέφτομαι να ξεκινήσω κάπου στο 5:15-5:20 και μετά ανάλογα την αίσθηση να ρίχνω σιγά σιγά κι ΑΝ τυχόν στο τέλος έχω δυνάμεις, δίνω ότι έχω. Φαντάζομαι θα ακολουθήσεις διαφορετικό πλάνο αφού εσύ ξέρεις για τι πηγαίνεις. Ελπίζω να σε δω πριν ωστόσο!

Τώρα για την Καλαμπάκα που λες, μάλλον λάθος το είχα σκεφτεί, δεν είναι άσχημη εκδρομούλα, αν βολεύει με το πρόγραμμα ίσως έρθω κι εγώ!

Elda
    Συμμετέχων

Zηταει χρονο προαιρετικα, μετα τα βασικα στοιχεια επικοινωνιας υπαρχουν τα αθλητικα στοιχεια οπου δηλωνεις συλλογο εαν ανηκεις καπου και καλυτερη επιδοση. Αν δε δηλωσεις χρονο υποθετω πως σε βαζουν τελευταιο μπλοκ (δε θυμαμαι αν ειναι 2 ή 3 τα μπλοκ, στο 10αρι ειναι 3, για τον ημι δε θυμαμαι) https://www.myrace.gr/race/3181/registrations.html

Σ αυτον τον αγωνα να εχεις υποψη σου οτι παιζει μεγαλο ρολο και ο καιρος, γιατι το μισο ειναι πηγαινε και το αλλο μισο γυρνα. Αν εχει τους βοριαδες που εχει συνηθως, το δευτερο μισο μαζι με την κουραση θα ειναι αρκετο ζορι.

tse89
    Συμμετέχων

@Elda @tzatzikis90

αν κατεβω βολτα για σκ αθηνα θα ερθω για βολτα στον αγωνα και αν θελετε να σασ κανω pace !

δεν εχω την ενταση για επιδοσεις γιαυτο αν θελετε πειτε να σασ κοβω αερα!

MihalisP
    Συμμετέχων

Θα κατέβω και γω. Ελπίζω σε χρόνο γύρω στο 1:42-1:43, αν πάνε καλά τα πράγματα. Καλή επιτυχία σε όλους τους συμμετέχοντες!!!

Echetlos
    Συντονιστής

Πάλι θα φυσάει το ρημάδι…
    Καλή επιτυχία σε όλους!

chriskapsio
    Συμμετέχων

Θα κάνεις εμφάνιση ως guest @echetlos??

Echetlos
    Συντονιστής

Ναι, θα τον τρέξω, Χρήστο.

chriskapsio
    Συμμετέχων

Μια χαρά λοιπόν! Βρήκαμε λαγό!!! Θα κόβεις και τον αέρα!

Elda
    Συμμετέχων

Kαλη επιτυχια παιδια! Εγω δυστυχως σπιτι μου, εχω να τρεξω απο την Κυριακη, ουτε το νουμερο δεν πηγα να παρω.

tzatzikis90
    Συμμετέχων

Κι εγώ ποιον θα κυνηγάω τώρα βρε Μαράκι!? Όλα καλά??

Echetlos
    Συντονιστής

@chriskapsio Θα πάω πολύ αργά, Χρήστο.

@elda Άρρωστη, Μαρία;

Elda
    Συμμετέχων

Mακαρι να μουν αρρωστη, θα περνουσε καποια στιγμη. Τραυματιας επ αοριστον… https://gorun.gr/forums/topic/%cf%80%ce%bf%ce%bd%ce%bf%cf%82-%ce%ba%ce%b1%ce%b9-%cf%80%cf%81%ce%b7%ce%be%ce%b9%ce%bc%ce%bf-%cf%83%cf%84%ce%bf-%cf%83%ce%b7%ce%bc%ce%b5%ce%b9%ce%bf-%ce%b4%ce%b5%cf%83%ce%b9%ce%bc%ce%b1%cf%84%ce%bf/page/2/#post-116416

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 8 μήνες πριν από Elda.
    chriskapsio
    Συμμετέχων

@echetlos Συγχαρητήρια για την ομάδα σου! Διασταυρωθήκαμε στη διαδρομή αλλά ήσουν προσηλωμένος στους αθλητές σου. Κάνεις μπαμ από μακρυά έτσι μικροκαμωμένος που είσαι και με το κατάλληλο μπλουζάκι!!! Εσύ μπροστά και γύρω γύρω οι υπόλοιποι!!
    Ο καιρός στην επιστροφή ήταν κόντρα με 4 τουλάχιστον μποφόρ που δε σε άφηνε να τον ευχαριστηθείς. Με 3 κιλά λιγότερα στην καμπούρα μου αλλά μόνο 9 δεύτερα βελτίωση χρόνου διαδρομής. χαχαχα κιλό και 3 δεύτερα!!

• Αυτή η απάντηση τροποποιήθηκε στις 8 μήνες πριν από chriskapsio.
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 16 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.