Χαζοτραυματισμοί

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 15 συνολικά)
  • Συντάκτης
    tazi
    Συντονιστής

Η απο πέσιμο, ή από χ….ο, λέει ο κόσμος. Στη περίπτωση μου το πρωτο. Επεσα απο ενα σκαμνί και χτυπησα ψηλα τη μεση μου με αποτελεσμα να μη μπορω να κουνηθω χωρις πονο. Μολις γυρισα απο βελονισμο, θα παρω και αντιφλεγμονωδη και ελπίζω να νιωσω καλυτερα.

Echetlos
    Συντονιστής

Ηρέμησε… Το πιθανότερο είναι απλά να πονάς από το τράνταγμα.
    Βελονισμό πήγες κι έκανες γι’ αυτό το πράγμα..;;;
    Πες να σε ξεματιάσουν κιόλας…

tazi
    Συντονιστής

Νικ, στο Μιχαλη πηγα, με εβαλε στη πριζα και μετα βελονισμο, πηρα και ενα βολταρεν. Ελπιζω αυριο να ειμαι καλυτερα

spy
    Συμμετέχων

Περαστικα Νικο!Συνηθως, απο την μεθεπομενη ημερα αυτα περνανε!

Echetlos
    Συντονιστής

Νίκος μας, σύσσωμη η δρομική κοινότητα συμπάσχει μαζί σου!

tazi
    Συντονιστής

Ευχαριστω πολύ Σπύρο, κατι τετοιο φανταζομαι και εγω.
    Νικο το γνωριζω, και επειδη παιζονται και στοιχηματα με τις επιδοσεις μου ενημερωνω το κοινο μου να με σορταρει το προσεχες διαστημα!!!

panos66
    Συμμετέχων

Περαστικά Νίκο!Είναι να μην γίνει ” η στραβή ” που λέμε…..τουλάχιστον να περάσει γρήγορα!

stratus
    Συμμετέχων

Για το καρεκλατο χρειαζεται ιδιαιτερη τεχνικη,δεν ειναι για ολους
    Περαστικα

Rigelian
    Συμμετέχων

Περαστικά @tazi !

tazi
    Συντονιστής

Ευχαριστω πολυ παιδια, που θα παει θα περασει φανταζομαι συντομα. Δεν ειναι και τιποτα σοβαρο αλλωστε.

Puni Van Webergman
    Συμμετέχων

Ελα ελα, μια χαρα, μεχρι την κλασσικη θα εχουν βγει αλλα απο τα χιλιομετρα κ θα το χεις ξεχασει!! :Ρ περαστικα στους τραυματιες, απαντες!

tazi
    Συντονιστής

Χαζοτραυματισμών συνέχεια, εκει που παει να με αφησει το ενα με θυμαται το αλλο. Η πλατη μου ειναι σαφως καλυτερα, σημερα το απογευμα που εχω και κομματια φανταζομαι θα επιβεβαιωθει αυτο που λεω, με θυμηθηκε ομως αλλος παλιος βραχνας, δοντια!!
    Καθε χρονο η ιδια ιστορια ρε γμτ. Απο σημερα διπλη αντιβίωση των 500mg η καθε μια, δηλαδη 3g την ημέρα για τρεις μερες το λιγότερο, Τη Δευτερα ανοιγμα και εχει ο θεός, φακ βαρεθηκα. Ενταξει λεμε πως περναμε τη κριση των σαραντα-πενηντα και γι αυτο το εχουμε ριξει στο τρεξιμο όμως οπως και να το κανουμε ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ!!

mashine
    Συμμετέχων

@tazi 1g η δόση…Πού έχεις μπλέξει;;; 😛
    Φίλε εγώ κάνω προσπάθεια να την αποφύγω την αντιβίωση καλοκαιριάτικα παλεύω 1 εβδομάδα με την φλεγμονή και μάλλον δείχνει να υποχωρεί.
    Ελπίζω να την γλιτώσω…Στα πόδια τώρα μικροενοχλήσεις σε γόνατο -γλουτιαίο…Τι τα θέλα τα 100αρια προχθές;

tazi
    Συντονιστής

@mashine Ναι είναι καθε οκτάωρο 2 καψουλες των 500mg, μια για τα αεροβια και μια για τα αναεροβια μικροβια.
    Εσυ μοιαζει να τη γλιτώνεις βλέπω, που πας και κοπανας ομως ρε παιδι μου, κατοστάρια, τι τα θες τα μικρα και γρηγορα, και εσυ αν θυμαμαι καλά…. τα κανεις και πολυ γρηγορα!!!
    Anyway, εγω σημερα 10χ600 με 200 διαλειμμα, αυριο ελευθερο και τη Πέμπτη παλι γρηγορα, φανταζομαι tempo, 3X3000 η 2X4000, ελπίζω μονο η αντιβίωση να μην έχει άλλη γνωμη, οσο για τη πλατη, ολα καλα σημερα, οχι τελεια αλλα σιγουρα πολυ καλυτερα, πονος στο 30% απολυτα υποφερτος.

dimitrissss
    Συμμετέχων

Τελικά μάλλον κάτι επιπόλαιο ήταν. Το πρήξιμο υποχώρησε φαίνονται πάλι οι φλέβες, υπάρχει ένας μόνο πονάκος αλλά δεν κουτσαίνω, μάλλον Σάββατο πρωί βγαίνω. Βέβαια η τάση για Darwin award συνεχίζεται, καθώς παραλίγο να πέσει σε εκείνο το σημεία ένα 10κιλο καρπούζι!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 15 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.