Ανηφόρες στο Χαλάνδρι

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 1 έως 10 (από 10 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #111810
    Vassilis K
    Συμμετέχων

    Συνήθως τρέχω στο Ν. Πέρκιζας στο Χαλάνδρι ή στις γύρω περιοχές.
    Ένα πρόγραμμα που θα ξεκινήσω έχει hill sprints των 10sec. Πού θα μπορούσα να τις κάνω;
    Ανηφόρες έχει η περιοχή, αλλά δεν έχω εντοπίσει κάποιο βολικό σημείο. Πχ θα βόλευε η Πολυδρόσου στο Χαλάνδρι αν δεν κινδύνευες να σε πατήσει κανένα αυτοκίνητο ή να φας τα μούτρα σου στο πολύ στενό πεζοδρόμιο.

    #111942
    Fanis
    Συμμετέχων

    Βασίλη αν σε βολεύει πήγαινε στον περιβάλλοντα χώρο τού ΟΑΚΑ που έχει μια ωραία ανηφόρα περίπου 250μετρα.

    #111946
    Odysseas
    Συμμετέχων

    επισης Φιλοθέη – π.ψυχικο εχει ωραιες ανηφορες χωρις πολλα αυτοκινητα και παρα πολλες επιλογες. Πχ η ανηφορα στη οδο διγενη γριβα (απο 28ης οκτωβριου και πανω) ή οι ανηφορες γυρω απο το κολλεγιο αθηνων

    #112016
    Vassilis K
    Συμμετέχων

    @fanis Σε ευχαριστώ! Σε ποιο σημείο λες;

    @odiodiodi
    Κοίτα να δεις! Έξι χρόνια σχολείο στη Φιλοθέη, δεν μου έκοψε! Ευχαριστώ!

    #112024
    Fanis
    Συμμετέχων

    Είναι στον περιβάλλοντα χώρο ακριβώς απέναντι από το γήπεδο ποδοσφαίρου.εχει στην αρχή ένα στρογγυλό συντριβάνι

    ΥΓ Βασίλη βλέπω τη φωτογραφία σου.ειχες μια μέρα ένα αγοράκι μαζί σου στο γήπεδο στο Χαλάνδρι???

    #112032
    Vassilis K
    Συμμετέχων

    @fanis Ναι, έχω δύο τα οποία τα έχω φέρει. Ένα ξανθό με μακρυά μαλλιά και ένα μελαχροινό, πιο ψηλό. Αν τα είδες να κάθονται στον πάγκο και να παίζουν με το κινητό και κάθε τόσο να φωνάζουν “μπαμπά, κλείδωσε”, ήταν τα δικά μου. Τρέχω χρόνια εκεί, αλλά πλέον “μετακόμισα” πρωινές ώρες, γύρω στις 7:30

    #112036
    Fanis
    Συμμετέχων

    Ναι το ξανθό με το κινητό ένα βράδυ.γελουσα γιατί έπαιζε με το κινητό και σου φώναζε να φύγετε.

    #112042
    Fotoc
    Συμμετέχων

    εγώ τρέχω στην ανηφόρα προς Πεντέλη.
    από την αναπαύσεως μέχρι όσο αντέχεις!!!
    έχω αφήσει πλεμόνια εκεί και ξέρω.

    #112058
    Fanis
    Συμμετέχων

    @Fotoc αγαπημένη ανηφόρα για τις προπονήσεις με το ποδήλατο.τρεξιμο όμως δεν έχω κάνει

    #113480
    Sokrates Sokratis
    Συμμετέχων

    Επίσης ωραία ανηφόρα χωρίς καθόλου κίνηση είναι στο θέατρο Νταμαρι, ή Αλίκη Βουγιουκλάκη αν δεν κάνω λάθος όπως λέγεται τώρα, στρίβεις δεξιά στο Απολλώνιο που βρίσκεται πάνω από την Αναπάυσεως επί της Πεντέλης και αμέσως αριστερά επάνω.

Επισκόπηση 10 δημοσιεύσεων - 1 έως 10 (από 10 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.