sportsshoes.com

Τοποθέτηση ετικέτας: 

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 45 συνολικά)
  • Συντάκτης
    Δημοσιεύσεις
  • #100866
    stratus
    Συμμετέχων

    Βασίλη δεν ξέρω αν ισχύει αυτό που λες ,αφού

    @Elda
    λέει ότι δεν ισχύει,αλλά το ίδιο έγινε στο amazon όταν οι “εξυπνοι” ελληναράδες άρχισαν να δηλώνουν ότι δεν παρέλαβαν τα πακέτα τους ενώ τα είχαν παραλάβει κανονικά.Δυστυχως η “εξυπναδα” στη χώρα μας ξεχειλίζει

    #100872
    manolee
    Συμμετέχων

    Όπως το λέει ο Βασίλης είναι παιδιά , αγόρασα πρόσφατα , και για παραγγελία 135ευρώ τα μεταφορικά ήταν 3,95 , κάπου αναφέρεται και μέσα στο site

    #100876
    Joot20
    Συμμετέχων

    Καλησπέρα.
    https://www.sportsshoes.com/support/delivery_and_returns .
    Εκεί που λέει Select Your Delivery Destination βάζεις Greece και γράφει :

    If your basket value is:
    For orders under €100.00 – Standard delivery will cost €7.95
    For orders over €100.00 – Standard delivery will cost €3.95
    Offer applies only to purchases in Euros
    Offer applies only to standard delivery. Express delivery will still be charged for.

    #100878
    geomaz
    Συμμετέχων

    Παιδια οπως ακριβως τα λεει ο φιλος και ακομη χειροτερα.
    Προσωπικα παραγγειλα πριν λιγες μερες πραγματα αξιας 240 ευρω και μου ”εκατσαν”μεταφορικα 27 ευρω,απο το συγκεκριμενο καταστημα.
    Οταν επικοινωνησα μαζι τους,μου επικαλεστηκαν οτι τα δωρεαν μεταφορικα ειναι για αλλες ευρωπαικες χωρες [Γαλλια,Γερμανια κ.α]…

    #100896
    vasilis lar
    Συμμετέχων

    Στο sportsshoes πλέον για αγορές άνω των 100 ευρώ το κόστος των 3,95 ευρώ μεταβάλλεται ανάλογα με το βάρος…..αν π.χ αγοράσουμε 3 ζευγάρια παπούτσια με κόστος συνολικά 120 ευρώ τα μεταφορικά των 3,95 λόγω βάρους γίνονται 7,90 …..αν όμως αγοράσουμε 3 κολάν αξίας 220 ευρώ το κόστος των μεταφορικών ναι παραμένει στα 3,95 ευρώ εδώ προφανώς λόγω χαμηλού βάρους των προϊόντων……εννοείται ότι το δωρεάν δεν το συζητάμε επ’ουδενί, έχει πεθάνει εδώ και λίγο καιρό σε αυτό το site και όταν το ανέφερα δεν ήταν ”ράδιο αρβύλα” όπως ίσως άφησε να εννοηθεί ο stratus.

    #100898
    stratus
    Συμμετέχων

    Βασίλη απλά εγώ είδα τον ένα να γράφει ότι δεν ισχύει και τον άλλον ότι ισχύει,χωρίς να έχω προσωπική άποψη αφού δε ψωνίζω από το συγκεκριμένο σάιτ.Συγγνωμη αν νόμιζες ότι είχα σκοπό να σε προσβάλω

    #100918
    vasilis lar
    Συμμετέχων

    Φίλε stratus σε παρακαλώ, τι συγνώμες και ιστορίες, δεν τρέχει τίποτα, καλημέρα!!

    #105810
    Kostas Roussakis
    Συμμετέχων
    #115190
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    @periklis1987 Από τα καλύτερα online shops που μπορείς να ψωνίσεις στην Ευρώπη.

    @elda καλημέρα! Και σε όλους! Επειδή θυμάμαι (αν δεν κάνω λάθος) ειχες αναφέρει το site «sportshoes» θα ήθελα να μου πεις αν ειναι «εμπιστο» site για να προβώ σε μια αγορά παπουτσιου Nike pegasus turbo 2 το οποίο από 178ε το έριξαν στα 118(!) ευρώ και ειναι ευκαιρία! Να κινηθώ αφοβα; ; ; Eχεις η εχει κανεις εμπειρια από το site αυτο; Επειδη μπηκα στην αρχη ειχε Ελληνικά αλλα μετά με μετέφερε σε site sportshoes του εξωτερικού.

    #115198
    Periklis
    Συμμετέχων

    EYXARIΣΤΩ ΠΟΛΥ Νίκο!!!

    #115202
    Elda
    Συμμετέχων

    Ετσι ακριβως, εγω τα τελευταια 6 χρονια μονο απο εκει ψωνιζω.

    #115206
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    @periklis1987 Κανένα πρόβλημα ποιότητας δεν είχαν ποτέ τα Nike, Περικλή.
    Εκτός αν μιλάμε για πολύ οικονομικά μοντέλα, όπως και σε κάθε εταιρεία άλλωστε.
    Από εκεί και πέρα, είναι θέμα ποδιού, χρήσης αλλά και πιθανοτήτων.

    Για να δούμε λοιπόν! Δεν έχασα ευκαιρία, Τα τσίμπησα τα «τουρμπάκια» της Νike!
    Αξίζει να αναφέρω ότι αγοράζω nike παπούτσι μετά από πολλάααααα χρόνια και εύχομαι να μην το μετανιώσω. (αναφέρομαι στα περί ποιότητας κατασκευής της nike γενικότερα). 115ε συν 4ε μεταφορικά,

    https://runrepeat.com/nike-zoom-pegasus-turbo-2

    #115212
    Periklis
    Συμμετέχων

    Μακάρι, γενικότερα δεν τα είχα σε εκτίμηση τα nike αλλά όταν δοκίμασα πριν δυο βδομάδες τo μοντέλο αυτό παει…ειπα “εδώ είμαστε”.

    Πάντως, το boston7 Νίκο, εχει περάσει το τέστ σε τόσο επιτυχημένο βαθμό που όταν μου χαλάσει η πια φθαρεί, θα προβώ σε αγορά του ΞΑΝΑ.
    Moυ ταίριαξε ΓΑΝΤΙ και σε ευχαριστώ γιατί μου το χες πει εσύ!

    #123408
    vasileios78
    Συμμετέχων

    Είναι ευρωπαικό το sportshoes;Δεν πληρωνουμε τελωνειο;

    #123409
    Nikos Pilikas
    Συντονιστής

    Αγγλικό είναι Βασίλη αλλά περιλαμβάνονται στην τιμή όλα τα επιπλέον έξοδα που προκύπτουν.
    Μόνο που παίρνει ~2 εβδομάδες γιατί περνάει από τελωνείο στην Ολλανδία.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 45 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.