7o Day Run

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 16 έως 26 (από 26 συνολικά)
  • Συντάκτης
    panos66
    Συμμετέχων

Εγώ Νίκο θα πάω νωρίς ( υπολογίζω κατά τις 8 ) θα έχω την προσοχή μου να σε δώ.Οπότε αύριο με το καλό!

tazi
    Συντονιστής

@mashine πωπωπωπω τι ανθρωπος εισαι εσυ! Παντως με εκανες να γελασω… Ναι σς μεγεθος Μ χαχαχαχα

tazi
    Συντονιστής

Η σημερινη μου, μας, διαδρομη με τον @panos.

Ο αγωνας οπως παντα μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις, με τον Σταθη σε μεγαλα κεφια να κραταει το πρωτο βιολι.
    Τρεξαμε μαζι με τον Πανο, σχετικα ευκολα θα ελεγα τηρουμενων παντα των αναλογιων. Αυτο το λεω γιατι προς το τελος ουτε λαχανιασμα ακουγα ουτε βαρια αναπνοη αλλα και ουτε και βαρυ πατημα υπηρχε. Τουναντιον θα ελεγα, διαθεση για κουβεντα και αρκετή δυναμη στο τελος.
    Κατα το 8,5 με 9 νασου και ο @nek2000 με ανεση να προσπερναει.
    Οσο για το @billant, συναντηθηκαμε λιγο πριν την εκκινηση αλλα οχι στο τελος, αληθεια ποσο εκανες φιλε?
    Ωσωνουπο ανεβαινουν και οι φωτογραφιες του αγωνα, ευγε @chamav

Καλη Κυριακη!!

GIORGIS81
    Συμμετέχων

Όντως υπέροχος αγώνας αν και ζόρικος η πλάκα είναι ότι μου βγήκε πιο γρήγορα από πέρυσι χωρίς βέβαια σοβαρό χρόνο
    άρα η προπόνηση πάει καλά

Echetlos
    Συντονιστής

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και στην διοργάνωση!

Puni Van Webergman
    Συμμετέχων

Δεν ηξερα τον αγωνα καθολου, και διαβαζοντας εδω δεξια και αριστερα, λεω οκ ας μπω! παιδια! διαδρομαρα οχι αστεία! πιο δυσκολη για μενα από ότι περιγραφόταν! αλλα στο τελος μου άφησε μια γλυκιά γευση οφείλω να πω, αν και η πρωτη κουβεντ αμετα τον τερματισμο ήταν “δεν ξαναμπαινω!”. Με βοήθησε πολύ η Εύη η Ζαχαρια και την ευχαριστώ πάρα πολύ για αυτό! Είναι ψυχουλα, και αυτές οι εκπλήξεις είναι που μου αρέσουν σε αγώνες, οι άνθρωποι γύρω σου! Τα νεράκια ίσως πρέπει να οργανωθούν καλύετρα, νομίζω αργησαμε πολύ με τετοια ζέστη να φτάσουμε στον πρώτο σταθμό! Μπράβο στον Στάθη παντως!

GIORGIS81
    Συμμετέχων

Ξέχασα να πω ότι ήταν και ΡΒ για δεκάρι

Echetlos
    Συντονιστής

@giorgis81 Γιώργο, αν έκανες ΡΒ στην Δάφνη, τότε κανονικά το 10άρι σου υπολόγιζέ το 56’+- 😉

billant
    Συμμετέχων

https://connect.garmin.com/modern/activity/1209194042#.V11OYyAVB1o.email

Ωραίος αγώνας για τελευταίος της χρονιάς , παρα πολύς κόσμος και εκκίνηση από τα πεζοδρόμια…..
    Η κλασσική δυσκολία ενος αγώνα με έντονο ανάγλυφο οπου στις κατηφόρες δεν καλύπτεις τις ανηφόρες..
    Δεν ειχα όμως φέτος πρόβλημα αίσθησης κούρασης ενώ και μετα σαν να ειχα τρεξει 3 χλμ ενοιωθα…..3 λεπτά γρηγορότερα από το 2014 και 51’11’….

@tazi Ησουν 20 sec μπροστά μου αλλα δεν με ειδες τερματισμό γιατι εισουν ακριβως μποστα στην αφετηρία ενω εγω ξεκίνησα 36 sec μετά :)…και για 150 μετρα χωρίς GPS… Χάρηκα φίλε!!!

panos66
    Συμμετέχων

Ένα πολύ ευχάριστο πρωινό σήμερα, πολύς και καλός κόσμος, έτρεξα παρέα με τον Νίκο – με βοήθησε πολύ με τον ρυθμό και τις συμβουλές του. Βγήκε ένα πολύ καλό προπονητικό 10άρι που θα βοηθήσει στη συνέχεια για βελτίωση – το καλοκαίρι δεν σταματάω, μ’ αρέσει η ζέστη.

billant
    Συμμετέχων

Πολύ ωραίες και οι φωτο. Ευχαριστούμε!

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 16 έως 26 (από 26 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.