7o Day Run

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 26 συνολικά)
  • Συντάκτης
    tazi
    Συντονιστής

Την επομενη εβδομαδα γινεται το 7ο Day Run, ενα πραγματικα δυσκολο δεκαρι που το διοργανωνει με πολυ μερακι ενας λατρης του τρεξιματος, ο Σταθης Κιουλαφης. Για εμενα αυτος ο αγωνας σηματοδοτει το τελος της αγωνιστικης περιοδου και αν δεν ειμαι τραυματισμενος παντα παιρνω μερος. Επειδη φετος δε θελω να τον τρεξω αγωνιστικα αλλα θελω να συμμετασχω προσκαλω οποιον θελει να κανει μια επιδοση απο 43 λεπτα και πανω, ισως και μεχρι 48, να τον τρεξουμε μαζι και να του κανω εφοσον επιθυμει το λαγο. Εχετε υποψη σας οτι η διαδρομη δεν ειναι για ρεκορ, υπολογιστε το λιγοτερο ενα λεπτο χειροτερα απο το προσφατο ρεκορ σας.
    Επισης πολυ πιθανα το gorun θα ειναι εκει για φωτογραφηση, κατι που ισως γινεικαι μεθαυριο το βραδυ στο Lighting up Athens, αν οι φωτογραφιες που θα βγουν το βραδυ ειναι αρκετα καλες.
    Οποιος ενδιαφερεται για την αλλη εβδομαδα ας επικοινωνησει μαζι μου

panos66
    Συμμετέχων

Πραγματικά καλά οργανωμένος και σε απαιτητική διαδρομή αγώνας.4η συνεχή χρονιά που τρέχω, Νίκο μακάρι να μπορούσα να τρέξω μαζί σου ( φέτος άν είμαι στο 49 θα….πανηγυρίζω ).

tazi
    Συντονιστής

@panos66 Πανο, αν θες το παμε μαζι, μια χαρα μου φαινεται ο ρυθμος

panos66
    Συμμετέχων

Καλημέρα Νίκο, θα βρεθούμε εκεί!

tazi
    Συντονιστής

Εκλεισε Πανο!! Καλημερα

billant
    Συμμετέχων

Ξανά φέτος μετα από 2 χρόνια….και εγω εκει με βλεπω 49′-50′ …θα τρεξουν και πολυ φιλοι απο Αγ. Δημήτριο….. ο αγωνας μαζευει γενικά πολύ κόσμο

tazi
    Συντονιστής

Κι αλλος για το γκρουπ των 49-50!!

Nek
    Συμμετέχων

Εγώ μάλλον για 50-51 🙂

giorgosrun
    Συμμετέχων

Έχω λαβει μέρος αλλες δυο φορες, είναι αγώνας με αρκετή δυσκολια , η επιδοση που μπορεί να βγάλει κάποιος τρέχοντας για ρεκορ είναι 2.30” πανω απο τη επιδοση που μπορεί να κανει σε ισίωμα!

tazi
    Συντονιστής

@nek2000 ελα και εσυ μαζι αν θες, μπορει με τη παρεα να σου βγει.
    @giorgosrun Νομιζω οτι λες πολυ, ειχα κανει το 14 νομιζω 39.15 η κατι παρομοιο και τοτε το pb μου, που εκανα και μια εβδομαδα μετα ηταν 3815, ισως να πηγαινα και παρακατω αν δεν ημουνα κουρασμενος απο τη day run αλλα επ ουδενι για 36+ τοτε

Echetlos
    Συντονιστής

@tazi Νικ, δεν έχουν την ίδια απόκλιση σε ανηφορική διαδρομή, ένας δρομέας των 38′ και ένας των π.χ. 50’…

Nek
    Συμμετέχων

@tazi δτο θέμα δεν είναι αν θα μου βγει. Απλά δεν θέλω να κουραστώ πολύ και νομίζω ότι αυτόν τον καιρό μέχρι το 50 θα είμαι καλά. Στην Πανεπιστημιούπολη που έκανα 52 λεπτά τον ευχαριστήθηκα περισσότερο από άλλες φορές που πήγαινα πιο γρήγορα. Και πάντα στη Δάφνη κάνω 1-2 λεπτό λιγότερο από όσο στην Πανεπιστημιούπολη
    Περίπου 1:30 πάνω από το PB θα έλεγα και λόγω ζέστης

tazi
    Συντονιστής

@nek2000 Η Αληθεια ειναι οτι προμηνυεται τρελλη ζεστη τη Κυριακη! Εφοσον ετρεξες καινατη Πανρπιστημιουπολη συμφωνω μαζι σου, 2 αγωνες καπακι ειναι μεεγαλη κουρααη!
    @echetlos Εχεις δικιο Νικ, το σκςφτηκα.και εγω μετα αφου το εφραψα. Προκειται για δυσκολη διαδρομη μεσα στη ζεστη

tazi
    Συντονιστής

@panos Πανο υπολογιζω να ειμαι στη Δαφνη γυρω στις 9 παρα 20, Θα με αναγνωρισεις ευκολα φανταζομαι μια κα θα φοραω μια μπλε μπλουζα με τυπωμενο το logo του goRUN επανω. @billant και @Nek20000 αν θελετε ελατε και εσεις μαζι μας.
    Επισης να ενημερωσω το κοινό μας!!!!, οτι η φωτογραφική μας μηχανη και συγκεκριμενα ο φακος της επιδιορθώθηκε και ως εκ τουτου θα υπαρχει και φωτογραφική κάλυψη απο τον μετρ του ειδους, κάτοχου σκοτεινου θαλάμου στα νιατα του!!! @chamav
    To ετερο φωτογραφικο ταλεντο @echetlos, λογω κοινωνικων υποχρεωσεων αλλα και κραμπας στο δεικτη απο την ατυχή φωτογραφηση της προηγουμενης εβδομαδας δυστυχως θα απεχει.!!!

mashine
    Συμμετέχων

@tazi Σε μέγεθος medium το μπλουζάκι; 😛

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 26 συνολικά)
  • Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.